جلسه شورای هماهنگی


جلسه هماهنگی شرکت های تابعه هلدینگ گردشگری

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی گردشگری پرشین گلف جلسه شورای هماهنگی شرکت های زیرمجموعه هلدینگ گردشگری با حضور رضا خادم الرضا مدیرعامل شرکت پرشین گلف و نمایندگان شرکت های توسعه دهکده آبدرمانی محلات و آرین پارسه کیش  برگزار شد .

در این جلسه  ابتدا خادم الرضا در خصوص چگونگی ارائه خدمات مطلوب تر سفر در مقطع زمانی شیوع  بیماری کرونا به مسافران و بازنشستگان کشوری  توسط  هتل های شایگان کیش و دهکده آبدرمانی محلات نکاتی را یادآور شد و همچنین رعایت هر چه دقیق تر پروتکل های بهداشتی را در دستور کار این دو مجموعه قرار داد .

ایشان ضمن تاکید بر استفاده از نیروی  انسانی متخصص در واحد های مختلف خدمات رسانی و همچنین تبادل تجارب ، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی در این دو مجموعه  افزود: شکل گیری یک محیط کار پویا جهت حفظ توان رقابتی در این برهه از زمان  ، در گرو  استفاده بهینه از منابع انسانی کارآمد و متعهد است .

وی افزود ما در مجموعه هلدینگ گردشگری  تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم در راستای ارتقاع سطح کیفی ارائه خدمات گردشگری و اقامتی با بهره‌گیری از قابلیت‌ها و توانمندی کارکنان مجموعه ،  سازمان‌دهی مناسبی را در واحدهای  مربوطه به وجود آوریم.

در انتهای جلسه نمایندگان شرکت آرین پارسه کیش و شرکت توسعه دهکده آبدرمانی محلات گزارشی از اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام  این دو مجموعه به هلدینگ ارائه نمودن .