نمایشگاه گردشگری اصفهان


یازدهمین دوره نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی اصفهان

نشست هم اندیشی دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری وصنایع دستی اصفهان با حضورعلی یارمحمدیان مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان،ستارکیانپور مدیرعامل گروه اقتصادی کافل، علیرضا سالاریان رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اصفهان، محمد مهرچیان قائم مقام کارگروه توسعه گردشگری پایدار و سجاد حیاتبخش مدیرعامل شرکت کیان فرتاک در دفتر مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان برگزار شد.
یارمحمدیان در این جلسه اعلام کرد: با توجه به صحبت ها و توافقات صورت گرفته با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ،دکتر فریدون اله یاری، هلدینگ کافل به عنوان مجری جدید نمایشگاه گردشگری صنایع دستی استان اصفهان در سال ۹۸ معرفی می شود تا با رویکردی جدید در نحوه اجرای نمایشگاه، توسعه روزافزون صنعت گردشگری در استان اصفهان را محقق کنیم.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان تصریح کرد:دریچه رسیدن به تحول و رونق اقتصادی، نمایشگاه ها هستند و باتوجه به اینکه هنرمندان وشرکت کنندگان، کالا و یا هنرمورد نظر خود را در معرض دید عموم قرارداده اند می تواند در چرخه تولید و بعد هم صادرات و واردات قرارگرفته و کم کم پیشرفت کند.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه گردشگری اصفهان سال گذشته با کیفیت بسیار بالایی برگزارشد،اذعان داشت: اما امسال تمایل بیشتری نسبت به ورود مخاطبان تخصصی در این حوزه را داریم تا بتوانند قراردادهای بزرگ منعقد نمایند و سراسر نمایشگاه مکانی برای معرفی برند ها ،صحبت درباره آن ها و ارائه خدمات بزرگ باشد.
یارمحمدیان از حضور و مشارکت شرکت کننده های خارجی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان حمایت ویژه کرد و گفت: با وجود پتانسیلی که در تیم اجرایی جدید نمایشگاه با مدیریت جناب کیانپور وجود دارد،انتظار می رود از تمام توانمان برای حمایت از این رویداد و جذب مخاطبین تخصصی داخلی و خارجی استفاده شود.
قابل ذکر است : یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، در تاریخ 28 الی 31 خرداد ماه 98 در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهدشد.