تعطیلی ۵ساعته فرودگاه ها

تعطیلی ۵ ساعته فرودگاههای استان تهران در روز ۱۴ خردادماه

سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: روز سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ مصادف با ارتحال امام خميني (ره)، فرودگاه‌هاي استان تهران به مدت 5 ساعت تعطيل خواهد بود.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: هم‌زمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه‌های استان تهران به مدت 5 ساعت تعطیل می‌شوند و به دلیل هم‌زمانی این روز با ماه مبارك رمضان، مراسم بعدازظهر برگزار می‎شود و تمام پروازهای این فرودگاه‎ها به وقت ايران از ساعت ۱۶ تا ۲۱ و به وقت جهاني (UTC) از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰ تعطیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اطلاعیه‌ هوانوردی در اين خصوص صادر و به‌ تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است و شرکت‌ها موظف به برنامه ريزي براي پاسخگويي به مسافران خود در چنين مواقعي هستند.

جعفرزاده خاطرنشان كرد: تمامي پروازهای قبل و بعد از ساعات اعلام‌ شده، طبق برنامه انجام خواهد شد و مسافران لازم است قبل از عزيمت به فرودگاه امام خميني (ره) براي پروازهاي خارجي با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ و در پروازهاي داخلي با شماره تلفن۴۴۶۶۵۵۱۹ – ۴۴۶۶۵۵۲۴ و ۱۹۹ تماس حاصل كنند.

سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: همچنين پروازهاي عبوري از فاصله ۳۰ مايلي تا ارتفاع بي نهايت از فضاي تهران ممنوع است و فرودگاه پيام براي استفاده پروازهاي اضطراري استفاده خواهد شد.

روابط عمومی شرکت پرشین گلف