هتل پولمن کوالالامپور( بنگسر)

Pullman Kuala Lumpur Bangsar

هتل پولمن کوالالامپور، در کشور مالزی، هتل بسیار زیبا و رویایی، با بهترین امکانات تفریحی و رفاهی است که حدود 9 کیلومتر با برج های دوقولوی پتروناس ، حدود 8 کیلومتر پیاده با مرکز تجارت جهانی پوترا و دیگر مراکز خرید این شهر فاصله دارد و فاصله کم تا مرکز شهر طرفداران این هتل 5 ستاره را بیشتر کرده چرا که به راحتی می توانند به تمام مکان های تفریحی و گردشگری کوالالامپور دسترسی داشته باشند. البته لازم به ذکر است فاصله این هتل تا فرودگاه کمی زیاد است و حدود 1 ساعت طول می کشد تا شما از هتل 5 ستاره پولمن به فرودگاه بین المللی کولالامپور برسید.

اتاق های هتل پولمن مالزی بسیار شیک و مدرن است و تمامی امکانات رفاهی لازم را برای مهمانان تدارک دیده است. این اتاق ها با مبلمانی مدرن به سبک مالزیایی تزئین شده اند و بالکنی رو به شهر را دارا میباشند و یک تلویزیون صفحه تخت کابلی، یک بالکن خصوصی، امکانات حمام، دوش، وان حمام و لوازم آرایش رایگان، حوله پوشیدنی، سشوار، دمپایی و… از دیگر امکانات این هتل است. همچنین این اتاق ها برای معلولین هم امکانات لازم را در نظر گرفته است.

هتل پولمن در کوالالامپور یکی از بهترین هتل های مالزی محسوب می شود و برای افرادی که می خواهند سفری رفاموش نشدنی را تجربه کنند بسیار مناسب است. این هتل 5 ستاره مانند اکثر هتل های 5 ستاره کوالالامپور از امکانات رفاهی فوق العاده و مناسبی برخوردار است. استخر رو باز و استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، اینترنت رایگان و بسیار پر سرعت در تمامی نقاط هتل، رستوران هایی با غذاهای محلی و رستوران هایی با غذاهای بین المللی از جمله امکانات این هتل زیبا و مدرن است.

آدرس :No 1 Jalan Pantai Jaya Tower 3, 59200 Kuala Lumpur, Malaysia

تلفن :0060322981888

وبسایت :pullmankualalumpur.com