هتل پرنیان خلخال

هتل دوستاره پرنیان خلخال در روستای کهن و خوش آب و هوای خمس و درمیان مناظر طبیعی و زیبایی قرارگرفته است. این هتل امکاناتی از قبیل اینترنت و پارکینگ رایگان، کافی شاپ و چایخانه سنتی و رستوران دارد. در این هتل امکانات مخصوص افراد معلول وجود دارد. رستوران هتل انواع غذاهای باکیفیت و مطمئن با ظرفیت 100 نفر فراهم می‌کند. با اقامت در این هتل علاوه بر لذت از طبیعت و جاذبه‌های اطراف و مسیر سفری آرام و به یادماندنی خواهید داشت.

از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به رستوران، لابی، کافی‌شاپ، چایخانه سنتی، نمازخانه، اینترنت، باشگاه بیلیارد، استخر، سونا، جکوزی و پارکینگ رایگان اشاره کرد. اتاق‌های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون، مبلمان و حمام خصوصی هستند. صبحانه هتل به صورت بوفه در رستوران هتل سرو می‌شود و شامل نان سنتی، پنیر لیقوان، گوجه و خیار، سر شیر و عسل، کره محلی، مربا، نیمرو، املت، عدسی، آبمیوه، فرنی، سوسیس سیب زمینی، و… است. این هتل دسترسی خوبی به مرکز شهر خلخال (با فاصله ۱۸.۵ کیلومتر)، پارک جنگلی گیسوم (با فاصله ۹۵ کیلومتر) و تا سورتمه تالش (با فاصله ۱۰۷ دقیقه رانندگی) دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل، فرودگاه بین المللی شهر رشت با فاصله ۱۴۴ کیلومتر است.

. صبحانه هتل به صورت بوفه در رستوران هتل سرو می‌شود و شامل نان سنتی، پنیر لیقوان، گوجه و خیار، سر شیر و عسل، کره محلی، مربا، نیمرو، املت، عدسی، آبمیوه، فرنی، سوسیس سیب زمینی، و… است.

این هتل دسترسی خوبی به مرکز شهر خلخال (با فاصله ۱۸.۵ کیلومتر)، پارک جنگلی گیسوم (با فاصله ۹۵ کیلومتر) و تا سورتمه تالش (با فاصله ۱۰۷ دقیقه رانندگی) دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل، فرودگاه بین المللی شهر رشت با فاصله ۱۴۴ کیلومتر است.

آدرس : استان اردبیل ، جاده اسالم به خلخال، سه راهی مسیر شاهرود ، روستای خِمس ، هتل گردشگری پرنیان