هتل مرکیور کوالالامپور

Mercure Kuala Lumpur Shaw Parade

هتل مرکیور کوالالامپور (Mercure Kuala lumpur Shaw Parade Hotel) در حاشیه کمربند خرید بوکیت بینتانگ قرار گرفته و به مرکز خرید شاو پرید متصل شده است. این هتل از مال‌هایی مانند برجایا تایمز اسکوئر، لات 10، پاویلیون و همچنین ایستگاه مونوریل ایمبی یک پیاده‌روی کوتاه فاصله دارد. فارنهایت 88 هم با یک پیاده‌روی 10 دقیقه‌ای قابل دسترس است. هتل مرکور شاو پرید کوالالامپور با در نظر گرفتن راحتی، هم برای مسافران تجاری تور مالزی و هم توریست‌ها طراحی شده است. نزدیک‌ترین فرودگاه به هتل مرکور شاو پرید کوالالامپور، فرودگاه سلطان عبدل‌العزیز با فاصله 18 کیلومتر است. منطقه بوکیت بینتانگ برای آن دسته از مسافران تور کوالالامپور که به خرید، سرگرمی، بازارها و تفریحات خانوادگی علاقه دارند عالی است.

امکان کرایه کردن ماشین از طریق هتل وجود دارد. فارنهایت 88 از هتل مرکیور کوالالامپور شاو پرید 800 متر فاصله دارد ، گالری استارهیل نیز 900 متر از این هتل فاصله دارد. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه سلطان عبدل الغزیز شاه است که در 18 کیلومتری هتل مرکیور کوالالامپوز شاو پرید قرار گرفته است. منطقه بوکیت بینتانگ برای گردشگرانی که به تفریحات خانوادگی و خرید کردن علاقه مند هستند گزینه مناسبی است.

اتاق های هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت ، کتری برقی ، صندوق امانات ، تهویه کننده هوا و حمام اختصاصی می باشد. داخل حمام سشوار ، لوازم بهداشتی رایگان و دمپایی نیز قرار گرفته است. اینترنت رایگان WiFi نیز در سراسر هتل در دسترس میهمانان است. کارکنان هتل به صورت 24 ساعته پاسخگوی میهمانان هستند.

هتل مرکیور کوالالامپور شاو پرید 400 متر از میدان برجایا تایمز فاصله دارد. این هتل دارای یک استخر روباز و یک سالن بدنسازی می باشد.

152, Jalan Changkat Thambi Dollah, Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia