هتل سی نور مشهد

درباره هتل سی نور مشهد

برای کسانی که قصد سفر به مشهد را دارند، رزرو هتل نزدیک به حرم یک امتیاز محسوب می شود. هتل سی نور در فاصله یک کیلومتری حرم و نزدیک به مرکز خرید 17 شهریور قرار دارد و از این مزیت برخوردار است. این هتل 5 ستاره امکانات و تجهیزات منطبق بر استانداردهای روز بین المللی دارد. چشم انداز زیبا از شهر و بارگاه رضوی از امتیازات این هتل است. با رزرو اینترنتی هتل سی نور مشهد از بیشترین میزان تخفیف برخوردار خواهید شد.

امکانات هتل :

رستوران

رستوران هتل سی نور در دو طبقه 16 و 17 قرار گرفته است، در این رستوران ضمن لذت بردن از تنوع غذایی بی نظیر از فضا هم لذت خواهید برد.

مجموعه آبی

( غار نمکی، حوضچه نمک، حوضچه ماساژ پا، حمام ترکی )


روف گاردن و رستوران سنتی


سالن جلسات و آمفی تاتر

سالن آمفی تاتر
سالن جلسات

محوطه و اتاق بازی کودکان

از خدمات ویژه هتل سینور می توان به صبحانه بوفه سرد و گرم، سرو چای و دمنوش سبز ، کافی شاپ 24 ساعته، سرویس گردشگری، رستوران سنتی و پخش فیلم در سالن آمفی تئاتر، یک نوبت استخر رایگان، اینترنت رایگان ( در اتاق ها) ، ترانسفر استقبال(رایگان)، سرویس رفت و برگشت به حرم ( چند نوبت در روز) اشاره کرد.

خیابان 17 شهریور که از هتل سینور دسترسی آسانی به آن خواهید داشت، از مراکز خرید عمده با قیمت مناسب در مشهد است. پس این هتل برای علاقمندان به خرید هم گزینه مناسبی است. از این هتل با ماشین به راحتی به کوهسنگی یا پارک ملت می رسید و خاطرات بیاد ماندنی از مشهد برایتان ثبت می شود.

تماس :

آدرس : مشهد – خیابان 17 شهریور – نبش دانش شرقی

تلفن : 32021- 051

تلفن : 33438000 -051

تلفن : 33438028 -051

ایمیل : info@hotelsinoor.com