حضور پرشین گلف در نمایشگاه گردشکری۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی شرکت پرشین گلف نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رويداد رسمی نمايشگاهی کشورمان در حوزه صنعت گردشگری و هتل­داری است که در تقويم سازمان جهانی گردشگری (WTO ) به ثبت رسيده و مورد تأييد و توجه سازمان مذکور است. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ ۲۳ الی ۲۶بهمن ۱۳۹۸در مرکز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد .

نمايشگاه بين المللی گردشگري و صنايع وابسته تهران (TITE)، بزرگترين رويداد تخصصی کشور در حوزه صنعت گردشگری مي ­باشد و هر ساله صدها شرکت، سازمان و تشکل مرتبط با صنعت گردشگری در آن شرکت می ­کنند. بعلاوه اين نمايشگاه، تنها نمايشگاه در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری در تهران است که دارای مجوز قانونی سازمان توسعه تجارت است. دوازده امین دوره اين نمايشگاه توسط شرکت بين المللی بازرگاني و نمايشگاهی تهران و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری کشور در 10 سالن نمايشگاهی و در سطحي بالغ بر 40000 مترمربع فضای سر پوشيده و 2000 مترمربع فضای باز برگزار خواهد شد.

برپايی نمايشگاه بين المللی صنعت گردشگري و هتل داری ايران، فرصت منحصر به فردی را برای تمامی سازمان­ها، اتحاديه ­ها، تشکل­ها، شرکت­ها و همچنين افرادی که به نوعی در ارتباط با اين صنعت هستند، ايجاد می ­نماید تا امکان معرفيی و ارائه توانمندي­ی ها و امکانات خود را هم به عموم مردم و هم به موسسات و سازمانهاي مرتبط بدست آورند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی و زیارتی پرشین گلف با حضور در این رویداد بین المللی و ارائه توانمندی های بالقوه این شرکت در زمینه گردشگری به دنبال سهم قابل توجهی از بازار این صنعت می باشد.