جلسه هم اندیشی مدیران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف ، جلسه هم اندیشی مدیران و کارکنان شرکت پرشین گلف با حضور مدیرعامل این شرکت مورخ 23 اردیبهشت سال جاری برگزار گردید.

در این جلسه کارکنان پرشین گلف از نحوه ارائه خدمات و عملکرد خود نسبت به سازمان ها و نهادها دولتی گزارشی به مدیرعامل ارائه نمودند. 

خلیلی خمس ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت کلیه پرسنل پرشین گلف در همه واحد ها به ویژه از همکاران واحد فروش و رزرواسیون که در جریان سیل فروردین 98 فوق العاده فداکار و پرتلاش بودند و شبانه روز در جهت تهیه بلیت به نیروهای امدادرسان و کمک رسان نقش مهمی را ایفا کرده بودند، گفت: امروزه با دشمنی آشکار دولت آمریکا علیه مردم کشورمان و اعمال تحریم های اقتصادی باید دیپلماسی اقتصادی خلاقانه و هنرمندانه ای را در پیش بگیریم و مانند همیشه با داشتن روحیه قوی و انقلابی، فشارهای خصمانه و بداخلاقانه دشمنان را خنثی کنیم.

وی با پیشنهاد و ارائه استراتژی خلاقانه در سوددهی شرکت ، نیروها را دعوت به جذب درآمد و سوددهی بیشترشرکت از فروش تورهای آزاد نمود.

 گفتنی است ، در این جلسه مدیر مالی شرکت از تهیه و تنظیم صورت های مالی و روند مطلوب وضعیت حسابرسی سال 97 توسط بازرس قانونی گزارشی را حضور مدیر عامل و معاون مالی اداری ارائه نمود و همچنین مدیر اداری و پشتیبانی از برنامه های مدون و قابل اجرا در سال جاری در جهت بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی کارکنان خبرداد.