جلسه معارفه مدیرعامل جدید

رضا خادم الرضا بعنوان مدیرعامل جدید شرکت خدمات مسافرتی،گردشگری و زیارتی پرشین گلف منصوب شد.

مراسم معارفه “رضا خادم الرضا” مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف با حضوردکتر سید علیرضا عظیمی پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر عظیمی پور با اشاره به اینکه اقتصاد ملی همواره وابسته به نفت بوده است اظهار کرد: صنعت گردشگری به عنوان یکی از بخشهای مهم اقتصادی در دوران معاصر مورد توجه اقتصاد ملی است اما متاسفانه در حال حاضر با توجه به اثرات بیماری کووید ۱۹ (کرونا) بیشترین آسیب را صنعت گردشگری متحمل شده است.
ایشان با بیان این که رسالت صندوق بازنشستگی کشور، حفظ و ارتقاء ذخایر سهامداران می باشد، اظهار داشت: متاسفانه شرکت های حوزه گردشگری “هلدینگ آتیه صبا” تاکنون بازدهی مناسبی به نسبت سرمایه ای که صرف شده نداشته اند.
در این راستا باید ترتیبی اتخاذ گردد تا راندمان سرمایه گذاری افزایش یابد. لذا، مقرر گردید یکی از شرکت‌های حوزه گردشگری به عنوان “شرکت مادر تخصصی حوزه گردشگری” انتخاب گردد. و با توجه به قدمت ۵۰ ساله شرکت پرشین گلف در صنعت گردشگری ، شرکت مذکور به عنوان متولی این موضوع در حوزه گردشگری انتخاب گردید. و از این پس نظارت بر شرکت آرین پارسه کیش و شرکت آبدرمانی محلات نیز با شرکت پرشین گلف خواهد بود.
ایشان، در ادامه ضمن ابراز خرسندی از همکاری آقای خلیلی و اعلام پایان ماموریت ایشان در شرکت پرشین گلف، انتخاب آقای خادم الرضا را به مدیریت عاملی شرکت پرشین گلف، از بهترین انتخاب ها برشمرد و اظهار امیدواری نمود تا با تجارب ، مدیریت و همچنین روحیه توسعه گرائی که در آقای خادم الرضا وجود دارد، انتظارات هلدینگ را برآورده نموده و شاهد بازدهی شرکت های حوزه گردشگری در آینده نزدیک باشیم.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در پایان این مراسم ضمن تشکر از خدمات آقای خلیلی در طول مدت فعالیت در شرکت پرشین گلف، رضا خادم الرضا را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب کرد.
در این مراسم معاون نظارت برشرکت ها و مدیرحراست هلدینگ آتیه صبا ، مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی ، مدیرعامل شرکت آرین پارسه کیش ، نماینده شرکت توسعه آبدرمانی محلات و همچنین هیأت مدیره ، مدیران و جمعی از کارکنان شرکت پرشین گلف نیز حضور داشتند.