با ما تماس بگیرید

021-8682

دهمین جلسه شورای مدیران با حضور مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره پرشین گلف برگزار شد

دهمین جلسه شورای مدیران با حضور مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره پرشین گلف برگزار شد

دهمین جلسه شورای مدیران با حضور مهدی امیرآبادی زاده مدیرعامل ،علی درویش پور رئیس هیأت مدیره ،مدیران و رؤسای بخشهای مختلف با هدف بررسی اقدامات انجام شده و طرح های در دست انجام در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف با اشاره به شکسته شدن رکورد  فروش تور در تیر ومرداد 1396 ورسیدن به مرز 14000 مسافر ، از تمامی مدیران و رؤسا بخصوص بخش گردشگری و فروش تشکر کردند وافزودند با شنیدن آمار وارقام مثبت از بخش های مختلف انگیزه پرسنل و مدیریت بالاتر رفته و بستر های لازم جهت خدمت هرچه بهتر وباکیفیت تر به بازنشستگان عزیز فراهم می گردد.

ایشان در ادامه به موفقیت های مختلف و ایجاد نمایندگی فروش در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اشاره کردند و افزودند آژانس های مسافرتی بزرگی در صدد ارتباط با این شرکتها هستند که خوشبختانه با پیگیری های مستمر و کیفیت بالای خدمات ، پرشین گلف توانسته است نظر مدیران این شرکت ها را جلب و با استقرار نیرو در این مجموعه ها به ارائه خدمات به این عزیزان بپردازد.

درادامه این جلسه مدیران و رؤسا به ارائه گزارشی از فعالیت های مصوب در جلسات قبل پرداختند و نظرات و طرح های جدید خودرا مطرح نمودند.

در پایان علی درویش پور رئیس هیأت مدیره شرکت پرشین گلف نیز ضمن تقدیر وتشکر از مدیر عامل ،مدیران و روسای این شرکت خاطرنشان کردند خوشبختانه پرشین گلف در حال حاضر جزء تاپ ترین و منضبط ترین شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا به شمار می آید و این حاصل تلاش و وجدان کاری شما عزیزان است. 

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

میلاد نقشینه پور 03 دی 1396 - 19:43

یادش بخیر پرشین گلف.....

mohamadi 07 شهریور 1396 - 08:42

برگزاری این جلسات سبب همدلی بیشترواتفاق نظر بین مدیران شرکت شده و این همدلی به کارمندان منتقل می گردد با تشکر از آقای امیرابادی زاده بابت استمرار این جلسات.

ر.غ 06 شهریور 1396 - 16:12

کسب تمام این موفقیت ها به پشتیبانی مدیریت مدبر جناب آقای امیرآبادی زاده بوده و کلیه کارمندان و مدیران باید قدردان ایشان باشند.

داوود چالاكي 06 شهریور 1396 - 16:10

بسيار عالي و مفيد احسنت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.