با ما تماس بگیرید

021-8682

امیرآبادی زاده در جمع کارکنان این شرکت تاکیدکرد:اولویت فعالیت پرشین گلف خدمت رسانی به بازنشستگان است

امیرآبادی زاده در جمع کارکنان این شرکت تاکیدکرد:اولویت فعالیت پرشین گلف خدمت رسانی به بازنشستگان است

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده با حضور در جمع کارکنان این شرکت بر ارائه خدمات مطلوب وبا کیفیت به بازنشستگان عزیز تاکید کردند و افزودند اولویت اصلی مجموعه پرشین گلف خدمت صادقانه و در خور شان این عزیزان است.

امیر آبادی زاده در این دیدار که با هدف هماهنگی بیشتر بین بخش های مختلف شرکت و همچنین شناخت چالش ها و موانع و رفع فوری آنها برگزار شد به انعقاد قرارداد با شرکتهای مهم و بزرگ مانند بانک مسکن ،شهرداری تهران وناوبری فرودگاههای کشور اشاره نمودند و افزودند امروز پرشین گلف بعنوان یکی از شرکتهای موفق هلدینگ اتیه صبا مطرح شده است و این را مدیون دعای خیر بازنشستگان عزیز و رضایت این عزیزان هستیم.

در ادامه مدیران ، روسا وکارمندان بخش های مختلف به بیان دیدگاهها و نظرات خود در زمینه های مختلف از جمله حل مشکلات معیشتی پرسنل پرداختند و سرکار خانم شعبانپور  مدیر امور مالی  با بیان این مطلب که شرکت در بهترین شرایط خود در چندین سال گذشته قرار دارد افزود  همیشه آرزوی ما این بوده که مجموعه پرشین گلف در این شرایط مطلوب قرار بگیرد.  

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صداقت 30 مرداد 1396 - 20:55

زحمات بی شائبه و توجه جدی جناب آقای امیرآبادی مدیرعامل محترم شرکت برای ارتقای روحیه و سطح معیشتی کارکنان شایسته ی تقدیر و تشکر فراوان است. نزدیک به 15 سال تجربه کار اداری انصافاً کمتر مدیری به دلسوزی ایشان دیده ام. به طوری که برای حل کوچکترین مشکل کارکنان شرکت بی ادعا ، خالصانه و با جدیت وارد عمل می شوند.

رضا 30 مرداد 1396 - 16:27

با تشکر از زحمات آقای امیرآبادی زاده مدیرعامل محترم شرکت پرشین گلف ایشالا همیشه سربلند و موفق باشید . واقعا ممنون که انقدر هوای همکارا و پرسنل رو دارین .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.