با ما تماس بگیرید

021-8682

مدیر عامل پرشین گلف از ارائه خدمات فروش بلیط وتور به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد

مدیر عامل پرشین گلف از ارائه خدمات فروش بلیط وتور به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت در دیدار با علی اکبر دلوریان زاده مدیر کل آموزش وتوسعه نیروی انسانی شرکت فرود گاهها وناوبری هوایی ایران از ارائه انواع  خدمات گردشگری به این شرکت خبر داد.

امیر آبادی زاده در این دیدار ضمن تشریح خدمات جدید پرشین گلف در داخل وخارج از کشور اعم از فروش آنلاین وسیستمی بلیط داخلی و خارجی، اجرای تورهای داخلی وخارجی ،فروش بلیط قطار، اخذ ویزا و... افزودند پرشین گلف بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های خدمات گردشگری در کشورعلاوه بر اینکه افتخار ارائه خدمات به بازنشستگان عزیز کشوری را دارد ، همکاری با شرکتها وسازمان های بزرگی مانند بانک مسکن ،شرکت آب ونیروی ایران ، شرکت شیر پگاه ،شهرداری تهران و...را در کارنامه خود دارد.

علی اکبر دلوریان زاده مدیر کل آموزش وتوسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار افزودند هدف  ما درشرکت فرودگاهها نهادینه کردن فرهنگ گردشگری و بالا بردن انگیزه بین بازنشستگان عزیز ،کارمندان و خانواده های محترم آنان می باشد و این نیازمند همکاری با یک شرکت گردشگری بزرگ ، مطمئن و سالم همانند شرکت خدمات مسافرت هوایی جهانگردی وزیارتی پرشین گلف است.

در پایان مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل پرشین گلف از استقرار کانتر فروش وثبت نام تور بازنشستگان وکارکنان این مجموعه  در روزهای آینده خبر داد. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صداقت 26 مرداد 1396 - 15:05

خداوند متعال به جناب امیرآبادی زاده سلامتی و عزت روزافزون عنایت فرماید. به قول یکی از بازنشستگان عزیز مدیرعامل شرکت پرشین گلف تعریف جدیدی از مدیریت در شرکت پرشین گلف را به خانواده بزرگ بازنشستگان کشوری ارائه داده است و آن تعریف این است فرصت خدمت به خلق بالاترین نعمت است و فرصت در اختیار مدیر برای تکیه زدن بر صندلی و مانور پُست و مقام نیست انصافاً آقای امیرآبادی اهل تکیه زدن بر صندلی نیستن وبا تمام وجود در حال خدمت و تلاش بی وقفه می باشند.

امامیان 24 مرداد 1396 - 18:11

با سپاس و قدردانی و آرزوی سلامتی و موفقیت روافزون و خسته نباشید به حضورمدیریت محترم شرکت پرشین گلف جناب آقای دکترامیرآبادی ، که همواره در راه تحقق و توسعه صنعت گردشگری و همچنین قدرتمندتر شدن شرکت پرشین گلف همواره و مستمر گامهای عظیمی برداشته اند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.