با ما تماس بگیرید

021-8682

حضور مدیر عامل شرکت پرشین گلف در اولین کنگره مجمع عالی کانون های بازنشستگی کشوری

حضور مدیر عامل شرکت پرشین گلف در اولین کنگره مجمع عالی کانون های بازنشستگی کشوری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی و زیارتی پرشین گلف نخستين کنگره مجمع عالي کانون هاي بازنشستگان کشوري با حضور ۱۳۰ نفر از روسا و اعضاي کانون هاي بازنشستگي از استان هاي مختلف کشور در هتل المپیک تهران برگزار شد.

مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف در حاشیه این کنگره به همت ادارکل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با تشکیل کارگروه ویژه به بررسی چالش ها و مشکلات رؤسای برخی از کانون ها پرداختند که استقبال نمایندگان کانون ها  را به همراه داشت.

امیر آبادی زاده ضمن پاسخگویی به سوالات ومشکلات رؤسای محترم  برخی از کانون های صندوق بازنشستگی کشوری با تأکید بر پاسخگو بودن شرکت پرشین گلف به طور شبانه روزی با در اختیار قراردان شماره مستقیم خود به این عزیزان افزودند مادر مجموعه پرشین گلف صادقانه به فکر خدمت به بازنشستگان عزیز کشوری در جای جای کشور هستیم .

ایشان در ادامه با اشاره به پیچیدگی خدمات گردشگری در کشور افزودند همانطور که مستحضر هستید جابجایی مسافر و اجرای تورهای گردشگری نیازمند مجوزهای لازم است که شرکت پرشین گلف با دارا بودن تمامی مجوزهای بین المللی و داخلی ازسازمان هواپیمایی کشوری ،سازمان میراث فرهنگی ،سازمان حج و زیارت و... افتخار خدمت رسانی به بازنشستگان محترم وخانواده های این عزیزان را در کمال امنیت و آرامش دارد.

در پایان ضمن تقدیر وتشکر مدیران کانون های بازنشستگی استان ها از مهدی امیر آبادی زاده بدلیل پاسخگو بودن و حل فوری مسائل و مشکلات ،ایشان افزودند با توجه به هدف مشترک بین کانون ها و شرکت پرشین گلف که چیزی جز تکریم وجلب رضایت بازنشستگان عزیز نیست، باید جهت حفظ همدلی و هماهنگی های بوجود آمده و همچنین رفع سوء تفاهمات احتمالی تلاش کنیم و بتوانیم لبخند رضایت را بر چهره این عزیزان بنشانیم، انشاالله.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

Amin 10 مرداد 1396 - 13:52

همایش و گردهمایی کانون های بازنشستگی استان ها و حضور آقای امیر آبادی در جمع ایشان و خاطر نشان کردن کیفیت و گستره فعالیت های شرکت پرشین گلف فرصت مناسبی را برای جذب حداکثری بازنشستگان عزیز استان ها فراهم ساخته ، تشکر و قدردانی از دست اندرکاران برگزاری کنگره و اقای امیر ابادی جهت حضور در جلسات پر بازده.

صداقت 09 مرداد 1396 - 21:13

تکریم و حفظ منزلت بازنشستگان محترم کشوری که همواره مورد تأکید و سفارش جناب آقای امیرآبادی بوده است وظیفه تمامی همکاران محترم شرکت را بیش از پیش سنگین تر ساخته است و خداوند متعال را بایستی شکرگزار نعمت و فرصت بزرگ خدمت به این قشر زحمتکش را به ما عطا فرموده است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.