با ما تماس بگیرید

021-8682

آغاز ارائه خدمات به کارکنان و خانواده های محترم اداره کل گزینش وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

آغاز ارائه خدمات به کارکنان و خانواده های محترم اداره کل گزینش وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

به گزارش واحد روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده ضمن دیدار با مدیر کل گزینش وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی از آغاز فروش تور وبلیط به کارکنان و خانواده های محترم این اداره کل  خبرداد.

مهدی امیر آبادی زاده گفت  با توجه به جلسات گذشته با  محسن رشیدی اقدم  مدیر کل محترم گزینش وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی و جلب نظر این عزیزان از نظر خدمات هتل ها ، ترانسفر ، امنیت وهزینه های مناسب ، جهت بالا بردن انگیزه ، روحیه ونشاط این عزیزان در آینده ای نزدیک شاهد ارائه خدمات گسترده به این مجموعه خواهیم بود.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صداقت 08 مرداد 1396 - 14:10

با تشکر از زحمات همکاران محترم واحد روابط عمومی در پوشش به موقع اخبار شرکت،امروزه مجموعه اقدامات مثبت و اثرگذار چند ماهه ی اخیر شرکت بر هیچ یک از کارکنان، مسئولین سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی،مدیران و کارکنان شرکت های همکار و رقیب شرکت پرشین گلف پوشیده نیست. به همین منظور به چند نمونه از اقدامات مثبت و جدید شرکت حداقل در شش ماهه اخیر اشاره می شود: 1- برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی مورد نیاز فعالیت شرکت برای کارکنان 2- ایجاد و راه اندازی تورهای آزاد اعم از داخلی و خارجی لااقل پس از یک دوره چهارساله 3- حفظ کرامت جامعه هدف خصوصاً بازنشستگان فرهیخته و پاسخگویی سریع به سؤالات، انتقادات و پیشنهادهای این عزیزان به نحوی که در چند ساله اخیر سابقه نداشته است 4- تبلیغات هدفمند و شناسایی دقیق بازار و برنامه ریزی لازم برای انجام بازاریابی به شیوه های نوین 5- افزایش کیفیت خدمات هم زمان با کنترل قیمت ها و در بیشتر مواقع کاهش قیمت خدمات گردشگری و بسیاری از موارد دیگر که منجر به رفع شکایت ها و به تبع آن افزایش رضایتمندی حداقل 95 درصدی شده است.

صالحی 05 مرداد 1396 - 16:42

سلام این شرکت از ابتدا اینگونه نتوانسته بود تور آزاد داشته باشد از بدو ورود جناب آقای امیرآبادی بعنوان مدیرعامل شرکت شاهد این هستیم تورهای آزاد شرکتهای خصوصی و دولتی و تورهای خارجی راه اندازی شده که برای شرکت پرشین گلف امتیاز بزرگی است.

امامیان 05 مرداد 1396 - 14:16

تلاش وافر و زحمات بی دریغ و بی وقفه مدیرعامل محترم شرکت پرشین گلف در راستای پیشرفت صنعت گردشگری و سودآوری شرکت ،قابل تقدیر و تشکر و قدردانی است . به ایشان خدا قوت می گوییم و با آرزوی سلامتی و موفقیت همیشگی ایشان.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.