با ما تماس بگیرید

021-8682

مدیر عامل پرشین گلف از ارائه خدمات گردشگری وفروش بلیط به وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خبر داد

مدیر عامل  پرشین گلف از ارائه خدمات گردشگری وفروش بلیط  به وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خبر داد

مهدی امیر آبادی زاده با حضور در ساختمان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با دکتر میرزایی معاون محترم امور اقتصادی وبرنامه ریزی این وزارتخانه دیدار و در مورد ارائه خدمات گردشگری به کارکنان  وخانواده های محترم ایشان گفتگو کردند.

امیر آبادی زاده با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده افزود با توجه به کار سختی که در پیش رو داشتیم توانستیم بدون افزایش نیروی جدید آمار فروش شرکت پرشین گلف را تا حدود 180 در صد افزایش دهیم و برای اولین  بار پس از برگزاری مجمع عمومی سالیانه ضمن پرداخت بدهی های گذشته و بدون هیچگونه بند مجمع ، سود واقعی را تقدیم سهامداران محترم نماییم.

ایشان در ادامه با تشکر ویژه از تدبیر دکتر میرزایی در راستای برگزاری نمایشگاه (صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی ) خاطر نشان کردند این نمایشگاه نقطه عطفی در ایجاد هم افزایی بین شرکت های زیر مجموعه وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی بود و بازخورد خوبی برای شرکت پرشین گلف داشت که سبب عقد قرارداد با چندین شرکت شد.

مدیر عامل پرشین گلف با اشاره به افزایش سقف تعداد اعزام بازنشستگان کشوري به سفرهاي سياحتي و زيارتي در سال جاري به ۷۰ هزار نفر و رشد قابل توجه آن نسبت به سالهای اخیر  افزود؛  شرکت پرشين گلف تمام تمرکز خود را روي افزايش سطح کيفيت تورهاي بازنشستگان کشوري گذاشته تا جايي که به عنوان مثال براي سفر مشهد، هتل هاي ۴ ستاره و مناسب، جايگزين هتل هاي بي کيفيت گذشته شده است.
وي اضافه کرد: استفاده از متخصصان ترانسفر و گشت شهري از ديگر اقداماتي است که با استقبال بازنشستگان روبرو شده و رضايتمندي آن ها را به همراه داشته است.

امیر آبادی زاده در ادامه با تشکر از حمایت های صندوق بازنشستگی کشوری وهلدینگ آتیه صبا خواستار حمایت های ویژه وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شد و افزود شرکت پرشین گلف علی رغم سرمایه اندکی بالغ بر سه میلیارد ریال  و با اتکا به دانش و تخصص فردی ونیروهای متخصص در امر گردشگری از پتانسیل خوبی جهت سود آوری و رشد گردشگری کشور بر خوردار است .

دکتر میرزایی معاون محترم امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن تقدیر از کارهای انجام شده علی الخصوص در حوزه خدمت به بازنشستگان عزیز کشوری افزودند هدف دولت و وزارتخانه نیز حمایت از بنگاههای کوچک و سود آور است و حتما از وجود پرشین گلف در مجموعه وزارت تعاون و هلدینگهای تابعه جهت خرید بلیط و اجرای تورهای سیاحتی و زیارتی کارکنان و خانواده های محترم ایشان استفاده خواهد شد .

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صداقت 08 مرداد 1396 - 13:54

تقدیر و تشکر فراوان بابت زحمات و تلاش های بی وقفه جناب آقای امیرآبادی مدیر عامل محترم شرکت، انصافاً برگزاری این قبیل جلسات با مسئولین موجب معرفی بیشتر فعالیت ها و به تبع آن بازاریابی هدفمند برای فروش خدمات گردشگری شرکت می باشد. با این رویه انشاء الله به زودی شاهد رشد و شکوفایی بی سابقه شرکت خواهیم بود

صادقی 05 مرداد 1396 - 16:38

رشد و شکوفایی شرکت پرشین گلف با مدیریت جناب آقای امیرآبادی باعث افتخار است که این شرکت با مدیریت ایشان روز به روز پله های ترقی و طی میکنند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.