با ما تماس بگیرید

021-8682

پیام تبریک مدیر عامل شرکت پرشین گلف به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س)وروز ملی دختر

پیام تبریک مدیر عامل شرکت پرشین گلف به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س)وروز ملی دختر

به گزارش روابط عمومی وامور بین المل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده با تبریک ولادت حضرت معصومه (س)، روز دختر و دهه کرامت در خصوص کرامت و فضایل حضرت معصومه (س) مطالبی را بیان کرد و اظهار داشت: دختران ایران اسلامی با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت فاطمه معصومه (س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون خواهند کرد.

وی به نقش و جایگاه ویژه دختران در جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: دختران با الگو گرفتن از حضرت معصومه (س)، رفتار محبت آمیز، آموزه های دینی و انس با قرآن می توانند سبب نزدیک شدن پدر و مادر، اقوام و خویشاوندان در خانواده ها شوند.

در پایان ایشان با اتفاق مدیران محترم گردشگری ،مالی ،اداری وپشتیبانی با اهدای شاخه گل و هدایای ارزنده از این عزیزان تقدیر کردند .

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

دوست 07 مرداد 1396 - 13:22

زبان قاصر از این همه لطف وتوجه زنده و پاینده باشید آقای امیر آبادی زاده.

مجتبی 05 مرداد 1396 - 16:46

با سلام واقعا اینگونه مراسمات باعث اشتیاق پرسنل و کارکنان جهت بهره وری بالا در کار میشود.خداوندا اینگونه مدیران لایق و مدبر و دلسوز و کاردان را حفظ کن و برای کشور اینگونه مدیران افتخارن.

آوید کاظمی 04 مرداد 1396 - 10:48

درطول هشت سال اخیر این نخستین باری است که طبق دستور جناب آقای امیرآبادی زاده مدیرعامل محترم شرکت برای گرامی داشت مناسبتهای ملی ومذهبی مراسم با شکوهی در شرکت برگزارمی شود.
بدون تردیدبرتمامی همکاران محترم شرکت واضح ومبرهن است که اهداء لوح تقدیر وهدایای ارزنده دیگربه مناسبت سالروزولادت حضرت معصومه(ع)روز ملی دختر،اهداءلوح وجایزه به فرزندان نمونه همکاران درتحصیل علم ودانش وهمچنین انتخاب کارمندنمونه وسایراقدامات دیگرموجب دلگرمی واشتیاق فراوان کارکنان شرکت شده است.
بدین وسیله ازدقت نظروتوجه فراوان جناب آقای امیرآبادی زاده نهایت تشکروقدردانی خود رااعلام می دارم وتوفیقات روزافزون جناب ایشان راازخداوندمتعال مساًلت می نمایم.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.