با ما تماس بگیرید

021-8682

بازدید نماینده اداره کل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت پرشین گلف

بازدید نماینده اداره کل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت پرشین گلف

دکتر احمدی به نمایندگی از اداره کل امور فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در شرکت خدمات مسافرت هوایی ، جهانگردی وزیارتی پرشین گلف ضمن دیدار با مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت از بخش های مختلف مجموعه بازدید کردند.

ایشان با اذعان به پیشرفتها و اقدامات انجام شده در مدت زمان کمی که در اختیار مدیریت شرکت پرشین گلف وجود داشت افزودند خوشبختانه طبق نظر سنجی های انجام شده حداکثر بازنشستگان از سفرهای شرکت پرشین گلف رضایت کامل دارند و حقیقتا کارهای بزرگی در این زمینه صورت گرفته است که توانسته است رضایت کامل مسوولین صندوق رانیز به دست بیاورد.

ایشان با بازدید از قسمتهای مختلف ساختمان اداری شرکت پرشین گلف از نظم و انضباط بوجود آمده در این مجموعه تقدیر کردند و افزودند بدون شک فراهم آوردن این فضا برای پرسنل و رسیدگی به وضع معیشت ورفاه این عزیزان تأثیر مستقیم وبه سزایی در ایجاد رابطه خوب با مشتریان از جمله بازنشستگان عزیز دارد.

مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف نیز ضمن تشکر از دکتر احمدی بابت اهمیت دادن به اتفاقات صورت گرفته در این شرکت خاطر نشان کردند بدون شک حمایت های شخص دکتر اسلامیان ، مهندس آذروش ، جنای آقای رشیدی ،جنابعالی ودیگر مسوولین از مجموعه خدمتگذار پرشین گلف بزرگترین کمک و انگیزه برای رسیدن به هدف نهایی که رضایت و خرسندی بازنشستگان عزیز است می باشد.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.