با ما تماس بگیرید

021-8682

رشد بی سابقه تخصیص یارانه سفر به بازنشستگان کشوری

رشد بی سابقه  تخصیص یارانه سفر به بازنشستگان کشوری

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت  از افزایش سقف تعداد اعزام بازنشستگان عزیز کشوری به سفرهای سیاحتی وزیارتی به 70000هزارنفر در سال خبر داد.

مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف با بیان این مطلب ،دلایل این افزایش را مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی در بالا بردن سطح کیفیت این سفرها عنوان کردند وافزودند در چند ماه اخیر تمام تمرکز خودرا برروی بالابردن سطح کیفیت تورهای بازنشستگان عزیز قراردادیم و فضا را برای این عزیزان امن وخاطره انگیز کردیم بعنوان مثال در مشهد مقدس هتل های 4 ستاره و تاپ را جایگزین هتل های بی کیفیت قبلی نمودیم ،هماهنگی با متخصصان در امر ترانسفر و گشت شهری از دیگر اقداماتی بود که عزیزان بازنشسته از آن استقبال کردند و به لطف خدا ،طبق نظر سنجی های انجام شده شکایات را به صفر رسانده و رضایتمندی را به صد درصد افزایش دادیم.

ایشان با اشاره به نمودار سالهای پیش این رشد را بی سابقه توصیف نمودند و خاطر نشان کردند در حال حاضر پرشین گلف با نیروی کمتر نسبت به سالهای گذشته بیشترین خدمات را در بخش های مختلف گردشگری با قیمت مناسب وکیفیت بالا عرضه می نماید.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمد 05 مرداد 1396 - 16:48

سلام این رشد بی سابقه در شرکت پرشین گلف با مدیریت آقای امیرآبادی تبریک میگم

Amin 03 مرداد 1396 - 17:50

افزایش سفر بازنشستگان نشان دهنده رضایتمندی ایشان از خدمات گردشگری شرکت پرشین گلف و یارانه سفر در نظر گرفته شده میباشد امید است به یاری حق تعالی و مدیریت اقای امیر آبادی میزان استقبال بازنشستگان سیر صعودی خود را ادمه داده و منجر به افزایش تعداد سهمیه سالانه عزیزان بازنشسته گردد.

صداقت 02 مرداد 1396 - 16:56

خبر بسیار خوشحال کننده ای بود.خدا رو شکر با مدیریت کارآمد و دلسوزانه جناب آقای امیرآبادی و کوشش و تلاش مجموعه همکاران که برای رشد و تعالی شرکت هم قسم شده اند صرف نظر از افزایش کمی مسافرت ها میزان رضایتمندی بازنشستگان عزیز نیز بشدت افزایش یافته است به نحوی که بر اساس اسناد و مدارک و گزارشات موجود عملکرد مطلوب شرکت در حال حاضر قابل مقایسه با سنوات گذشته نمی باشد.

امامیان 31 تیر 1396 - 18:00

اقدامات و تلاشهای دلسوزانه و بسیار ارزشمند مدیریت محترم شرکت پرشین گلف با آرمانهای الهی در راستای ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات تور به مسافرین محترم بازنشسته و خانواده آنان و رضایت مندی صدرصددربرداشته است. و تداوم آن سیری است بسوی موفقیت هرچه بیشتردر صنعت گردشگری، با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مدیرعامل محترم شرکت پرشین .

غلامرضایی 31 تیر 1396 - 17:47

این اتفاق نشان تدبیرو درایت مدیریت کارآمد در شرکت پرشین گلف میباشد با آرزوی موفقیت روزافزون برای خانواده بزرگ پرشین گلف.

افسا 31 تیر 1396 - 12:26

بسیار خوشنودیم که به حول و قوه الهی از فعالیت چشمگیر ، تدبیر مستمر و کوشش همراه با صداقت و بی شائبه حضرتعالی نسبت به رفع مسائل و مشکلات شرکت و اهتمام ورزی در جهت افزایش سطح رفاه حال کارکنان که بی شک بر هیچ یک از اعضاء این خانواده پوشیده نیست و موقعیت کنونی و موفقیت حاصله که نشان از حسن تدبیر ، برنامه ریزی منسجم ، سازماندهی مؤثر و مدیریت ارزشمند جناب عالی است صمیمانه قدردانی و تشکر میکنم.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.