با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف با علی اکبر دلیر مدیر عامل اسبق این شرکت

دیدار مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف با علی اکبر دلیر مدیر عامل اسبق این شرکت

علی اکبر دلیر مدیر عامل اسبق شرکت پرشین گلف به دعوت مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت با حضور در مجموعه پرشین گلف ضمن بازدیداز  قسمتهای مختلف با مدیران و کارمندان این شرکت دیدار وگفتگو کردند.

ایشان با اشاره به تغییر و تحولات انجام شده در طبقات مختلف ،نحوه چیدمان و جابجایی کارمندان و مدیران  خاطر نشان کردند با اینکه مدت زمان زیادی از مدیریت بنده در این شرکت گذشته است اما در این سال ها پیگیر وضعیت این شرکت بوده ام ،که عمده پیشرفت های این شرکت در این چند ماه مشهود است که جای تقدیر وخسته نباشید دارد.

امیر آبادی در ادامه به زحمات فراوان آقای دلیر در دوران مدیریت خود اشاره نمودند و افزودند این شرکت متعلق به بازنشستگان عزیز است ،امیدواریم بتوانیم با تلاش و کوشش ، مدیریت جهادی و استفاده از تجارب ارزشمند عزیزانی همچون شما امانت دار و خدمت گذار خوبی برای بازنشستگان عزیز و مشتریان وفادار این مجموعه باشیم.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

حسام الدین 31 تیر 1396 - 09:04

صنعت گردشگری صنعت جذاب اما پیچیده ایست ، آقای امیر آبادی زاده مدیر عامل محترم پرشین گلف در راستای تحقق اهداف مثبت این شرکت و خدمت رسانی به بازنشستگان بالاخص اقدامات شایسته و قابل تحسینی را انجام داده اند، و این اقدام که از مدیران موفق اسبق این شرکت تجلیل و قدرانی کردند نیز اقدام جالب و شایسته ای بوده است.

صداقت 28 تیر 1396 - 13:31

امروزه توسعه صنعت گردشگری به عنوان صنعتی که می تواند موتور محرک اقتصاد در هر کشوری باشد،در گرو استفاده به هنگام از فرصت ها،ظرفیت ها، تجربیات گذشته و خرد جمعی می باشد.مدیرانی که به افق های روشن شرکت تحت مدیریت خود می نگرند، همواره برای پیشرفت و تعالی از هیچ گونه تلاش و اقدامی فروگذار نخواهند کرد.انصافاً آقای امیرآبادی با عملکرد مثبت و تلاش های بی وقفه و اثرگذار خود روح تازه ای در کالبد شرکت پرشین گُلف دمیده اند. و این اقدام همچون اقدامات بسیار دیگر جناب ایشان نیز بسیار شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

Amin 28 تیر 1396 - 11:33

یکی دیگه از کارهای تحسین برانگیزه اقای امیر آبادی،دیدار با آقای دلیر از مدیران موفق و سابق پرشین گلف

امامیان 28 تیر 1396 - 10:01

دعوت از مدیران پیشکسوت گردشگری و تقدیر و تشکر از مدیران موفق آن سالها، نشانگر مدیریت بسیار قابل تقدیر و تشکر ، مقبول ،با ایمان ،مستعد ، با عظمت و دلسوز و با دید بسیار زیبا و افقی گسترده به پیشرفت صنعت گردشگری جناب آقای دکتر امیرآبادی میباشد .با آرزوی موفقیتهای روزافزون مدیریت محترم شرکت پرشین گلف.

صادقی 27 تیر 1396 - 21:36

تجلیل و تقدیر از مدیران سابق اقدام خیلی خوبی است که هرکسی انجام نمیده آقای امیرآبادی فردی کارآمد و بااخلاق و محبوب است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.