با ما تماس بگیرید

021-8682

پیام تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و ولادت بنیانگذار انقلاب اسلامی

پیام تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و ولادت بنیانگذار انقلاب اسلامی

خلیلی خمس مدیرعامل پرشین گلف طی پیامی فرارسیدن سالروز ولادت‌ حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت امام خمینی (ره)، روز زن و روز مادر را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پرشین گلف وی با اشاره به جایگاه و نقش بانو فاطمه زهرا (س) در تاریخ اسلام و تاریخ جامعه و قشر زنان افزود: در طول تاریخ اعراب جاهلی، شاید به تعداد انگشتان دست بتوان زنانی را یافت که در جامعه خود  ارزشی نسبی داشته‌اند.
مدیر کل پرشین گلف افزود:‌ در جامعه جاهلی با آن بافت ویژه و نظام فرهنگی منحط، وجود زن مفهومی برابر با ننگ و عار داشت و دین اسلام، در چنین فضای تاریک و محیط سرشار از جهل و خفقان ظهور کرد و برای ارزش بخشیدن به اصالت انسانی انسان ها، اعم از زن و مرد، به پا خاست و این بانوی بزرگوار به عنوان یک نماد بزرگ و تاریخی تاکنون همانند چراغی برای جایگاه زن در حال درخشش است.
خلیلی خمس گفت: این دین آسمانی، زن را به مرتبه ای از احترام و عزت رسانید، به گونه‌ای که پیامبر خدا بر دست دختر خویش بوسه زد و در کتاب آسمانی، فرا گرفتن دانش، دوشادوش مرد و برابر با او برای زنی که تا دیروز زنده به گور می‌شد، جزو فرائض و واجبات شمرده شد.
وی با یبان اینکه، زن، همه سرفرازی و عزت و شرافت خود را از اسلام و مولود مبارکش زهرا (س) دارد، گفت: عالی ترین نمونه شخصیت فرهنگی و معنوی و سرشار از اصالت زن مسلمان، در وجود الگوی تربیتی اسلام، وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرا رسیدن سالروز ولادت امام راحل (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اشاره و افزود:‌ ایشان با اندیشه‌های ناب اسلامی خود برای همیشه در تاریخ بشریت ماندگار شدند چرا که وی نیز آرا و اندیشه‌های خود را از بزرگان دینی گرفته بودند و این خود دلیلی برای جاودانگی وی گردید.

مدیر عامل پرشین گلف در پایان با اشاره به حضور بانوان متخصص، کارشناس و زحمت کش مجموعه پرشین گلف گفت: ضمن تبریک روز زن و مادر جا دارد در سال جدید نیز برای آنها توفیقات روز افزون را از درگاه خداوند منان مسئلت نماییم.

 

 

                                                                                                                                             خلیلی خمس 

                                                                                                                            مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره     

 

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.