با ما تماس بگیرید

021-8682

پیام تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

پیام تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

 

به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر و ورود امام راحل (ره) به میهن اسلامی مدیر عامل پرشین گلف خلیلی خمس ­پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱)

حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است.

 

۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.

پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است، انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه‌ای است که در ۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.

انقلاب اسلامی ایران، تقلیدی از انقلاب‌های شرق و غرب نبود؛ باران رحمت خداوند برای ایجاد تحول حقیقی در نظام اجتماعی و سیاسی ایران و بازگشت به دامان اسلام راستین بود.

 

 اینک در طلیعه چهلمین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم همیشه در صحنه شهرستان خاتم تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نمایم.

 

امسال با توجه به تقارن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) با روز‌های آغازین دهه مبارک فجر امسال، برنامه‌های ۱۲ تا ۱۵ بهمن مقارن با ۱۰ تا ۱۷ جمادی الاول با عزای فاطمی متناسب می‌باشد وباید برنامه‌های برخوردار از صبغه شادی و نشاط به ۱۵ تا ۲۲ بهمن انتقال ‌یابد.

اینجانب با تبریک ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و از همکاران گرامی و بازنشستگان محترم  دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در مراسم و برنامه های جشن انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار و عزت ایران اسلامی و حمایت ملت شهید پرور را در مقابل جهانیان به تصویر کشند. امیدوارم در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مزین است حضور گرانقدر بازنشستگان عزیز همگام با سراسر ایران اسلامی در جشن های انقلاب اسلامی به خصوص راهپیمایی ۲۲بهمن، مانند گذشته موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی گردد. 

                                                                                                                                           

                                                                                                                                                        خلیلی خمس                                                                                                                                                                              مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره 

 

 

 

 

 

 

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.