با ما تماس بگیرید

021-8682

پیام تسلیت مدیرعامل پرشین گلف به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)

پیام تسلیت مدیرعامل پرشین گلف به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)

 

مدیر عامل پرشین گلف در پیامی شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، متن پیام خلیلی خمس بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا فاطمة الزهرا یا بنت رسول الله!

حضرت فاطمه زهرا (س) دختر گرامی پیامبر اکرم (ص) علیرغم حیات کوتاه ، الگوی خوبی برای مسلمانان جهان و بلکه تمام بشریت هستند این شخصیت برجسته اولین منتقد سیاسی انحراف تاریخ اسلام و تشییع است و اولین منتقد نشست در سقیفه بنی ساعده است و اولین مدافع امام عدالت و آزادگی است ، ام الحسنین حضرت فاطمه (س) که از سوی پدر بزرگوارشان حضرت محمد مصطفی (ص) « ام ابیها » لقب گرفتند ، اسوه ای کامل و جامع برای زنان جامعه اسلامی از صدر اسلام تا کنون است که می توان به سیره عملی ایشان در همسرداری ، تربیت فرزند ، خانه داری ، روابط اجتماعی استناد نمود.

پیروی و اطاعت از رسول خدا و حامی ولایت و امامت امیر المؤمنین(ع) درس مهمی است که آن حضرت ، به جهانیان داد تا انسان راه سعادت و نجات را در پیش گیرد ؛ چرا که هر کس به ریسمان ولایت تمسک جست ، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است.

باید گفت که شهادت حضرت زهرا (س) تنها واقعه ای تاریخی نیست ؛ بلکه آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.

اینجانب فرارسیدن ایام غم بار فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، بی بی دوعالم ، پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم را بر محضر مبارک حضرت ولی عصر(عج) و رهروان حضرتش تسلیت عرض می نمایم.


بهبود خلیلی خمس

مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره 

 

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.