با ما تماس بگیرید

021-8682

انتخاب کارمندان نمونه شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف

انتخاب کارمندان نمونه شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف ، با توجه به تغییر وتحولات گسترده در کادر فروش وساختمان اداری وبه دنبال آن موفقیت های چشم گیر در زمینه های مختلف گردشگری و از همه مهمتر تحقق شعار اصلی شرکت با مضمون ( امروز وظیفه ماست که لبخند رضایت بر چهره عزیزانی بنشانیم که سالها تلاش وخدمت صادقانه آن هاباعث سربلندی ایران اسلامی است)بود، امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف در سخنانی این پیشرفت و موفقیت را مرهون تلاش و کوشش یکایک کارکنان شریف مجموعه پرشین گلف دانستند و افزودند مدیران ، روسا وکارمندان شرکت پرشین گلف با تجارب ارزشمندی که در سالهای متمادی کسب نموده اند نشان دادند که توانایی های بالایی در امر گردشگری دارند و با چینش صحیح ، آنالیز مناسب و با ایجاد انگیزه نزد این عزیزان توانایی ها وخلاقیتهای آنان را شکوفا کردیم و نتیجه آن رشد وپیشرفت مجموعه بود.

ایشان ضمن تبریک به کارمندان نمونه ای که با نظر مدیران و روسای بخش های مختلف انتخاب شده اند ، افزودند سعی بر این داریم تا هرماه با تجلیل از کارمندان نمونه که شاخص های این عنوان را که شامل ؛نظم وانضباط ،وجدان کاری ، مسئولیت پذیری حسن خلق ،تکریم ارباب رجوع ومشتریان (بازنشستگان عزیز) است را دارند، گوشه ای از تلاشهای صادقانه این عزیزان را جبران کنیم.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

mohamadi 31 تیر 1396 - 13:20

تقدیر از کارمندان نمونه یعنی انگیزه ،یعنی امید ،یعنی ترویج وجدان کاری و... تقدیر و تشکر فراوان از جناب آقای امیر آبادی زاده

کارمند 31 تیر 1396 - 11:08

احساس ارزشمندی باعث امید،دلگرمی وپشتکار است وایجاد این حس در دیگران کمال درایت وروشنفکری است.

پرشین 31 تیر 1396 - 10:57

حسن توجه مدیر عامل نسبت به کارمندان بسیار قشنگ و زیباست ، باشد که موجبات پیشرفت و تعالی شرکت پرشین گلف شود

همکار 31 تیر 1396 - 10:52

جایگاه ارزیابی و نقد شما بر کارکرد دیگران
می تواند آغازگر نخستین گام شما برای
سازندگی باشد.

آوید کاظمی 31 تیر 1396 - 10:29

انتخاب کارمند نمونه عملکردی مثبت وفرصتی است که در اختیار همکاران محترم قرار داده می شود تادر جهت توسعه وپیشرفت اهداف شرکت با دقت بیشتری درکم وکیف امورتلاش کنیم.
زحمات وتلاشهای خستگی ناپذیرو موثر شماراارج نهاده ووجود شمارارمایه افتخار شرکت می دانیم.

افسا 28 تیر 1396 - 14:35

باسلام واحترام خدمت مدیرعامل شرکت پرشین گلف جناب آقای امیرآبادی زاده .اقدام زیبای شمابرای انتخاب کارمندنمونه شرکت رابه شماوتمامی کارمندان نمونه شرکت تبریک عرض میکنم.

صداقت 28 تیر 1396 - 13:54

بدون تردید ارتقای فردی کارکنان در هر شرکت زمینه ساز تعالی سازمانی ، افزایش انگیزه ها و کارایی نیروی انسانی خواهد شد. به هر ترتیب این اقدام که یکی از شرایط احراز آن تکریم و حفظ منزلت بازنشستگان معزز و ارباب رجوع محترم شرکت می باشدو برای اولین بار در شرکت آغاز شده است شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.

Amin 28 تیر 1396 - 11:43

تقدیر و تشکر از کارکنان نمونه شرکت پرشین گلف به قول ورزشی نویس ها ،خامه ای رو کیک بود و حس رقابت سازنده رو رواج داد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.