با ما تماس بگیرید

021-8682

تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت هفته بسیج

تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پرشین گلف، خلیلی خمس مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی  و زیارتی پرشین گلف هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام تبریک به این شرح است: 


بسم الله الرحمن الرحیم
هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی و سرافرازی این سرزمین صورت گرفته است، گمان درستی نیست اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلی یا انقلاب اسلامی بدانیم؛بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد کرده است. هوشمندى حضرت امام خمینى(ره)و عدالت‏خواهى میلیون‏ها انسان با ایمان، تنها،تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.

تفکر بسیجی تفکری پویا و زنده است كه در سايه تأسي به احكام نوراني اسلام،به جامعه حیات و نشاط ‌بخشیده و همواره كشور را در برابر توطئه‌هاي شوم و فعاليت‌هاي مخرّب دشمنان حفظ كرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و ارج نهادن به زحمات و تلاشهاي تمامي بسيجيان جان بركف ، فرارسیدن هفته بسیج را به همه ملت ایران به ویزه بازنشستگان شریف و تمامی بسیجیان سلحشور به خصوص کارکنان و کارمندان بسیجی شرکت پرشین گلف تبریک و تهنیت عرض نموده، و از درگاه خداوند منان براي همه هموطنان بسيجي سربلندي و عزت روزافزون مسئلت دارم .

 

                                                                                                خلیلی خمس
                                                                                 مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت

                                                                               هوایی،جهانگردی و زیارتی پرشین گلف

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.