با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل وعضو هیات مدیره شرکت پرشین گلف با مدیران وروسا ی این شرکت

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل وعضو هیات مدیره شرکت پرشین گلف با  مدیران وروسا ی این شرکت

 

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف جلسه هماهنگی وابلاغ دستورالعمل های جدید با حضور مدیرعامل ،عضو هیات مدیره ،مدیران وروسا ی این شرکت برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه امیرآبادی زاده با اشاره به برگزاری سه جلسه قبلی با بخش های مختلف شرکت وگفتگوهای صمیمانه وآزاد با تک تک پرسنل شرکت خاطر نشان کردند همانطور که در جلسات قبلی به آن اشاره کردیم توانستیم خروجی خوبی از این دیدار ها بدست آوریم که در این جلسه به جمع بندی این موارد خواهیم پرداخت.

ایشان در ادامه با اشاره به نوع فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف ومخاطب اصلی این شرکت ، بازنشستگان عزیز اشاره کردند و افزودند هیچ مجموعه وهیچ ارگانی این چنین توفیق خدمت رسانی به این قشر دوست داشتنی ومهربان را ندارد ،پس باید همانطور که در این چند ماه توانستیم از این پس هم این عزیزان را راضی وخشنود نگه داریم.

در ادامه  احمد تاجیک عضو محترم هیات مدیره ومعاون مالی اداری شرکت با اشاره به سفرهای اخیر به استان های شیراز ومشهد مقدس ودیدار با بازنشستگان عزیز رضایت صددرصدی بازنشستگان  عزیز را از خدمات پرشین گلف اعلام کردند.

امیرآبادی زاده با اشاره به آمار وارقام تهیه شده در واحدهای مختلف اظهار داشتند به حمدالله سیستم شرکت طوری تعریف شده است که خود بیانگر پیشرفت شرکت پرشین گلف است و میتوانیم به استناد به این آمار حرکت روبه جلو را احساس کنیم.ایشان اعلام کردند با تدابیری که اندیشیده شده است بازنشسته عزیز دغدغه تمام شدن سهمیه از سوی صندوق بازنشستگی را نخواهند داشت این به این معناست که اگر شخصی به طور مستقیم به هتل های طرف قرار دار ما مراجعه نماید باید سه برابر مبلغی که پرشین گلف در تورها لحاظ می کند را بپردازد اما اگر از طریق پرشین گلف اقدام نماید با یک سوم این مبلغ می توانند از خدمات هتل استفاده نمایند.

مهدی امیرآبادی زاده با اشاره به زحمات فراوان وتلاش شبانه روزی تک تک کارکنان شرکت ابراز امیدواری کردند با اختصاص خدمات رفاهی جدید به کارکنان وانتخاب ماهانه مدیر ،رییس وکارمند نمونه و تقدیم هدایای ارزنده به این عزیزان گوشه ای از زحمات این عزیزان جبران شود.

درپایان با رای گیری وقرعه کشی جناب آقای فرهاد فولادوند مسوول وصول مطالبات ،سرکار خانم بهزاد کارمند تور،سرکار خانم شیرکوند کارمند واحد مالی ورمضانعلی محمدی کارمند واحد روابط عمومی وامور بین الملل بعنوان نفرات برگزیده انتخاب گردیدند که هدایای ارزنده ای به رسم یاد بود به این عزیزان تقدیم گردید.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

صداقت 28 تیر 1396 - 13:59

با تشکر از مدیریت عالی شرکت بخاطر برگزاری این قبیل جلسات که چند سالی است در شرکت سابقه نداشته وموجب رشد و بالندگی شرکت را شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.