با ما تماس بگیرید

021-8682

تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت آغاز هفته وحدت

تبریک مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت آغاز هفته وحدت

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل خلیلی خمس مدیر عامل پرشین گلف مدیر عامل پرشین گلف آغاز هفته وحدت را برمسلمین جهان تبریک گفت. 

متن این پیام به این شرح است:

اتحاد، انسجام و همدلی میان افراد یک جامعه موجب تقویت وتعالی آن و دستیابی به جایگاه آرمانی و قله ی مقصود است. امت اسلامی،با آماری نزدیک به دو میلیارد نفر، به عنوان یکی از بزرگترین جوامع بشری امروز، نیازمند این اتحاد و انسجام است، چرا که اتحاد مسلمین موجب نیل جامعه ی اسلامی به اهداف متعالی خواهد بود. امروزه به دلیل جامعیت معارف اسلام و توسعه چشمگیر آن در جوامع غربی، شاهد دشمنی های مخالفین این آیین بر حق هستیم.

از آنجا که تفرقه میان یک جامعه موجب از هم گسستگی و تضعیف آن می شود، دشمنان اسلام این موضوع یعنی وحدت مسلمین را هدف خویش قرار داده و با تحریک و تبلیغات سوء و ایجاد خصومت و دشمنی بین شیعه و سنی و حتی تکفیر و تحریم، سعی در ایجاد شکاف بین امت اسلامی داشته و دارند، تا از یک سو مسلمانان را به خود مشغول و درگیر ساخته و از سوی دیگر مانع از پیشرفت و گسترش آیین اسلام گردند.

اتحاد و دوستی مذاهب اسلامی با یکدیگر همواره مورد توجه علمای فهیم و دلسوز جهان اسلام اعم از شیعه و سنی بوده است به امید آنکه وحدت میان مذاهب به رغم دشمنی دشمنان اسلام بیش از پیش روز افزون و مستحکم تر گردد. 

 

                                                                   خلیلی خمس                                            

                                                         مدیر عامل شرکت خدمات                                  

                                        مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف                         

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.