با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان شمالی با مدیرعامل پرشین گلف

دیدار مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان شمالی با مدیرعامل پرشین گلف

سهراب قدیمی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان خراسان شمالی با حضور در دفتر مهدی امیرآبادی زاده مدیرعامل شرکت پرشین گلف با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار امیرآبادی زاده با اشاره به خدمات جدید وبالا رفتن کیفیت سفرها افزودند پرشین گلف در حال حاضر یک هدف اصلی را در برنامه فعالیت خود دارد و آن هم رضایت کامل بازنشستگان عزیز سراسر کشور از خدماتی است که از این مجموعه دریافت می کنند.

ایشان در ادامه با بیان نقش مهم ادارات صندوق بازنشستگی کشوری سراسر کشور و کانون ها در رساندن مجموعه پرشین گلف به اهداف خویش خاطر نشان کردند ،در گذشته تعاملی بین کانون های بازنشستگی وحتی ادارات صندوق بازنشستگی در استانها با شرکت پرشین گلف وجود نداشت و اغلب با دلالان وآژانس های متفرقه قرارداد بسته می شد، در صورتی که در چند ماه اخیر عمده جذب وثبت نام  بازنشستگان عزیز از طریق کانون های سرار کشور صورت پذیرفته است.

قدیمی نیز با تقدیر وتشکر از مدیرعامل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی و زیارتی پرشین گلف از تحولاتی که در زمینه های مختلف اجرای تورها ،کیفیت هتل ها وتعامل با کانون های سراسر کشور صورت گرفته است افزودند من به نوبه خودم از تمامی بازنشستگان عزیز سراسر کشور خصوصا جمعیت بزرگوار بازنشستگان استان خراسان شمالی خواستارم از تورهای متنوع پرشین گلف به نحو احسنت استفاده نمایند.

ایشان در ادامه با اشاره به پکیج های تورهای خارجی افزودند با توجه که در گذشته خدمات طور خارجی در این شرکت وجود نداشت از این پس این عزیزان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی شرکت پرشین گلف به آدرس co.gta.ir از سفرههای خارجی پرشین گلف بصورت آزاد اما با  قیمت های مناسب استفاده کنند.  

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.