با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیران ،روسا وکارکنان بخش گردشگری وفروش

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیران ،روسا وکارکنان بخش گردشگری وفروش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف صبح دیروز جلسه ای با حضور مدیرعامل ،مدیرگردشگری ،روسا وکارکنان بخش گردشگری وفروش این شرکت جهت هماهنگی وابلاغ دستورالعمل های جدید برگزار گردید.

امیرآبادی زاده در ابتدای این جلسه ضمن  تشکر از مدیرگردشگری وفروش جناب آقای کرمی جهت هماهنگی وفراهم نمودن مقدمات این جلسه ،  هدف از برگزاری جلسات جداگانه با بخش های مختلف شرکت  پیشرفت  و افزایش راندمان کاری همکاران عزیز  عنوان کردند وافزودند هرخانواده و مجموعه ای برای رسیدن به اهداف پیش رو نیازمند هماهنگی و همدلی است.

ایشان در ادامه با اشاره به مسایل مطرح شده در جلسات واحدهای مالی و اداری خاطرنشان کردند مادر این جلسات نواقص وچالش های خوبی را شناسایی کردیم و با حمایت و پشتیبانی از بخش های مختلف خصوصا همکاران سخت کوش در دفتر گردشگری وفروش در پی برطرف کردن این موانع ومشکلات هستیم.

امیرآبادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت فراوان خدمت به قشر بازنشسته اشاره کردند وافزودند خدمت به عزیزانی که در لباسهای مختلف معلمی ،پرستاری و... ودر مشاغل سخت وطاقت فرسا به این کشور خدمت کرده اند بسیار باارزش است و من به شما عرض میکنم که با خدمت صادقانه به این عزیزان درب های رحمت الهی به سوی شما باز می شود.

ایشان در پایان با اشاره به حدیثی از حضرت محمد (ص)که فرمودند (هرکس به فرد سالخورده ای احترام بگذارد به خداوند احترام گذاشته است ) ازمدیران ، روسا  وکارمندان زحمت کش وخستگی ناپذیر گردشگری تقدیروبرای ایشان آرزوی توفیق روزافزون نمودند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

افسا 28 تیر 1396 - 14:44

جناب آقای امیرآبادی زاده مدیرعامل محترم شرکت باسلام,اززحمات شمادرجهت برقراری ارتباط وتبادل اطلاعات میان همکاران ومدیریت محترم که باعث افزایش قابلیتهای آنان درمسائل مختلف گردیده است
تشکر نموده وپیشرفت روزافزون شرکت راازخداوندمتعال آرزومندم.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.