با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیران ،روسا وکارکنان امور اداری وپشتیبانی این شرکت

برگزاری جلسه هماهنگی مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیران ،روسا وکارکنان امور اداری وپشتیبانی این شرکت

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف جلسه ای با حضور مدیر عامل ،مدیر اداری وپشتیبانی ، روساوکارمندان این بخش جهت هماهنگی بیشتر وابلاغ دستور العملهای جدید برگزار شد.

امیرآبادی زاده هدف از برگزاری جلسات جداگانه با بخش های مختلف شرکت را ایجاد رابطه مستقیم با بدنه شرکت توصیف کردند وافزودند ،تک تک اعضای خانواده بزرگ پرشین گلف در اجرای برنامه های سال 1396 وسالهای آینده دخیل هستند ودر کنار هم برای پیشرفت مجموعه تلاش می کنند.

ایشان در ادامه ضمن تقدیر وتشکر از زحمات مدیر اداری وپشتیبانی شرکت سرکار خانم مرتاض و دیگر روسا وکارکنان این بخش خاطرنشان کردند به لطف خداوند منان وتلاش شما عزیزان توانستیم به وعده هایی که جهت سامان بخشیدن به وضع معیشتی وبالابردن سطح خدمات رفاهی داده بودیم جامه عمل بپوشانیم و رضایت صد درصدی پرسنل را بدست آوریم.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

Amin 28 تیر 1396 - 11:38

برگزاری جلسات و هم اندیشی میتونه ایده های جدید و خلاقانه رو تو ذهن ما کارکنان پرورش بده ممنون از حسن توجه و عنایت شما

رضا 27 تیر 1396 - 22:11

سلام خدمت مدیر عامل محترم ..اینجانب ابتدا از زحمات جنابعالی تشکر نموده وبا تمام وجود به شما افتخار میکنم ..جلساتی که برگزار شد بسیار عالی بود و تاثیر بسیار مثبتی بر روی عملکرد ما کارمندان داشته .امید است بتوانیم با تمام توان در جهت پیشبرد شرکت کوشا باشیم و این شادابی و نشاطی که در شرکت ایجاد شده مرهون توجهات ویژه جنابعالی به پرسنل است

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.