با ما تماس بگیرید

021-8682

پیام تسلیت مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت رحلت پیامبراکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) .

پیام تسلیت مدیر عامل پرشین گلف به مناسبت رحلت پیامبراکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) .

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف؛ خلیلی خمس مدیر عامل شرکت خدمات هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف رحلت پیامبراکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

 

وفـات جانگـداز و مظـلومانه اشـرف مخلوقات خاتم الانـبیا محمد بن عبـدالـلـه(ص) در 28 صـفر سال 11 هجری در سن 63 سالگی بوده است. رسول گرامی و اهل بیت وی، مظهر تام اسمای الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حق اند.

آنان، پیشـوایان بشـر به سوی فضـایل و ارزش های متـعالی انسـانی و الهی اند و آشنایی با ابـعاد گوناگوند شخصـیت و زندگـی این رهبـران الهی، بهـترین توشه سـالکان راه حقیـقت و پاکبازان طریق سـعادت و کـمال است.28 صفر همچنیـن سالروز شهادت سـبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتـبی(ع) نیز هست که در روزهای طوفـانی صدر اسلام همـچون بازویی پرتوان درکنارپدر بزرگوارش و نیز در دوران زمامداری کوتاه خودش از کیان اسلام و مسلمین دفاع کرد ولی نیرنگ منافقان و دشمنان اسلام که لبـاس دوستی دین و امـارت مسلمیـن را به دروغ بر تن کـرده بودند، از کاسه زهـرآگین دشمن خانگی بیـرون آمد و دومیـن شـهید امامت به جـهان اسـلام تقدیم شد.همچـنین 30 صـفر روز غمـبار سالــگرد شهادت غریـبـانه و مظلومانه امام علی بن موسی الرضا(ع)، آن امام همام را اینگونه خطاب قرار می دهـیم که ای امام غریب! ای قبـله آمال مشتاقان خوشـنودی و رضا! هنـگامی که نقش گنـبد پرنور تو در پرده چشمانـمان می افتد، آمیزه ای از احساس تعـالی و شکوه در قلب هایمان می نشیند. نقشـی که محبت و دوستی تو را پیوسته در رگانمان به دور دست ترین منافذ جسم و جـان می رساند و حاصـل این پیوند چیزی نیـست جز فـروزان تر شدن آتــش عشق ولایـت تو که به مـثابه پر ارج در سـینه هایمان جاوید شده است.

امیدوارم همه ما در پیروی از رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار پیشرو و مروج واقعی اخلاق اسلامی باشیم.

                                                                                      

 

                                                                                            بهبود خلیلی خمس

                                                       مدیر عامل شرکت خدمات هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف

 

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.