با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با عنوان : روابط عمومی آینده، فضای مجازی.

برگزاری چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با عنوان : روابط عمومی آینده، فضای مجازی.

چهاردهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی در مرکز همایش های کتابخانه ملی تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف، چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی به مدت دو روز در کتابخانه ملی تهران برگزار گردید، چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی یکشنبه روز 29 مهرماه با تشکیل جلسه ها و کلاس تخصصی "روابط عمومی آینده: ویژگی های عملی و مهارت های لازم" توسط اساتید محترم آقایان دکتر زارعیان و خانم دکتر هانزاد یورالما از کشور ترکیه و کلاس تخصصی " فضای مجازی، جهان مجازی و روابط عمومی نوین" توسط آقای دکتر فتوره چی و خانم دکتر جک لین پورسل از کشور ایرلند تشکیل گردید.      

این همایش روز دوشنبه (۳۰ مهرماه) با سخنرانی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزار ش روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف، این سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با سخنرانی مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور ۴۰۰ نفر از دست اندرکاران روابط عمومی در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران تشکیل شد.

در این دوره از سمپوزیوم که با محوریت روابط عمومی آینده برگزار شد، ۱۰ مقاله توسط سخنرانان برجسته داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه و انگلیس ارائه گردید.

در نشست اول خانم دکتر جک لین پورسل  (از ایرلند) با عنوان «روابط عمومی آینده در مقیاس جهانی»، سیدمحمد موسوی و هوشمند سفیدی با عنوان «روابط عمومی آینده، ویژگی‌ها و کاربردها»، احمد مهدیان با عنوان «جایگاه آینده پژوهی در توسعه روابط عمومی» و هادی خانیکی با عنوان «الزامات روابط عمومی آینده در ایران» سخنرانی کردند.

در نشست دوم نیز سیدرضا عاملی با عنوان «نقش و کاربرد وب ۳ در روابط عمومی آینده»، مهدی نادری منش با عنوان «روابط عمومی آینده و فناوری BCI در تعاملات انسانی»، محمدمهدی فتوره‌چی با عنوان «کارآمدی روابط عمومی در جامعه شبکه‌ای» و  جک لین پورسل با عنوان «سواد فضای مجازی در روابط عمومی آینده» مقاله‌های خود را ارائه دادند.

همچنین جمع بندی مباحث این همایش علمی که با حضور عضو هیئت مدیره انجمن بین المللی روابط عمومی صورت پذیرفت، محورهای عمده تغییرات و آینده مطلوب روابط عمومی را تعیین کرد و خطوط کلی آن به عنوان بیانیه تهران در اختیار جامعه جهانی روابط عمومی قرار خواهد گرفت.

بنا به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف، گفتنی است همزمان با این دوره سمپوزیوم نیز در قالب جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران از ۵۰ برگزیده روابط عمومی کشور تقدیر به عمل آمد.

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.