با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدارمدیرعامل شرکت پرشین گلف با مهندس خدیوی مدیر کل اداره رفاه،تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران

دیدارمدیرعامل شرکت پرشین گلف با مهندس خدیوی مدیر کل اداره رفاه،تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف صبح امروز نویدرضا خدیوی مدیر کل اداره رفاه، تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران با حضور در دفتر فروش شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف با مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل این شرکت دیدار و درمورد دریافت  خدمات گردشگری از مجموعه پرشین گلف گفتگو کردند.

ابتدا مهدی امیرآبادی زاده به بیان گزارش مختصری از فعالیتها و خدمات بروز شرکت پرداختند وافزودند در چند ماه اخیر توانستیم با اتکا به نیروی موجود و بالا بردن سطح خدمات ،همکاری با هتل های 4ستاره مجلل ،ترانسفر VIPو...شرکت را در مسیر پیشرفت قرار دهیم که بحمدالله وبا تلاش شبانه روزی با انعقاد قرارداد با شرکتها و موسسات بزرگ همچون بانک مسکن تنها شاهد بخشی از این موفقیتهای بزرگ هستیم .

ایشان در ادامه افزودند اداره کل رفاه ،تعاون وخدمات شهرداری تهران از دیگر مجموعه هایی است که شرکت پرشین گلف افتخار همکاری و ارایه خدمات به این خانواده بزرگ را دارد.

ایشان در ادامه خاطرنشان کردند، ما در مجموعه پرشین گلف  میتوانیم به جرات و با اطمینان کامل اعلام کنیم رضایت صد در صدی بازنشستگان عزیز ومشتریان محترم را بدست آورده ایم و این حاصل تلاش ،اخلاق کاری وایمان به خداوند است.

خدیوی مدیر کل اداره رفاه، تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران نیز با تشکر از دعوت مدیر عامل شرکت پرشین گلف ،با اشاره به سابقه طولانی شرکت پرشین گلف در امر گردشگری ابراز امیدواری کردند به زودی شاهد انعقاد قرارداد و اجرای تورهای سیاحتی و زیارتی جهت کارکنان شهرداری تهران باشیم.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مهدیخانی 13 تیر 1396 - 20:10

کمتر کسی فکر میکرد پرشین گلف به این سطح برسه که با بانک مسکن و شهرداری تهران قرارداد همکاری ببنده واقعا جای تقدیر داره

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.