با ما تماس بگیرید

021-8682

راه اندازی وب سرویس Iati در سایت پرشین گلف در آینده نزدیک ...

راه اندازی وب سرویس Iati در سایت پرشین گلف در آینده نزدیک ...

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف وب سرویس پروازهای Iati  را به زودی فعال و آماده فروش می نماید . این شرکت با پیاده سازی و راه اندازی وب سرویس Iati موفق به تاییدیه های اجرایی سیستم شده است . با استفاده از این وب سرویس و با زیر مجموعه 900 ایرلاین می توان پرواز های کاملاً Responsive  بوده از طریق این سامانه امکان رزرو کامل بلیت پروازهای مختلف توسط تلفن همراه ، تبلت و یا کامپیوتر امکان پذیر خواهد بود .

*شركت Iati چند سالي است كه در منطقه و بازار ايران با ارائه خدماتي جامع و دقيق توانسته  بسيار سريع رشد كند و سهم خوبي از بازار پرواز ها را بدست آورد. اين شركت كه در شهر ازمير تركيه دفتر مركزي خود را بنا كرده است توانسته است با طيف گسترده اي از ايرلاين ها و كارگزاران پرواز ها و هتل ها همكاري نمايد كه در فهرست آنها هواپيمايي ماهان ايران نيز به چشم مي خورد. در زمينه فناوري اطلاعات نيز اين شركت با تخصص زياد و با قدرت به سوي جلو حركت كرده است و از همان ابتدا با ارائه پنل هاي گوناگون و وب سرويس، توانسته است خدمات كاملي را به دفاتر هوايي ارائه دهد.

شركت پرشین گلف با تاييد گرفتن از شركت Iati  توانمندي پياده سازي و راه اندازي اتصال يه سامانه Iati  را بدست آورده است و مي تواند با اتصال به پايگاه ارائه شده از سوي آنها به آژانس هاي معتبر، سامانه موتور جستجوي پرواز هاي بين المللي را پياده سازي نمايد.

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.