با ما تماس بگیرید

021-8682

لوح تقدیر و تندیس سپاس پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته شهر مقدس مشهد به پرشین گ

لوح تقدیر و تندیس سپاس پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته شهر مقدس مشهد به پرشین گ

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل پرشین گلف در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی که بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی در حوزه گردشگری ، هتلداری ، صنایع دستی و گردشگری سلامت حضور داشتند با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در مشهد افتتاح گردید .

این نمایشگاه از تاریخ 11 الی 15 شهریور از ساعت 16 تا 23 پذیرای علاقمندان بود و در حاشیه این نمایشگاه سه کارگاه آموزشی و یک نمایشگاه بین المللی با محوریت فرصت های سرمایه گذاری و بازاریابی گردشگری نیز برگزار شد .

لازم به ذکر است جشنواره غذاهای بومی و سنتی ، آواها . نواها نیز در حاشیه نمایشگاه برگزار گردید .

گفتنی است : در این نمایشگاه کشورهای خارجی مانند ترکیه ، استرالیا ، چین ، روسیه ، ارمنستان و آفریقا حضور داشتند .

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف که با حضور نماینده های کشوری پرشن گلف (عالم گشت ، چابهار پرواز ، اسطوره گشت ، جنوب شرق ، آریا گشت ، فاضل سیر ، صدرا گشت ) با حضور مدیرعامل جناب آقای بهبود خلیلی خمس شرکت داشتند .

شایان ذکر است ، غرفه پرشین گلف لوح تقدیر و تندیس سپاس پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از حیث پویایی ، نوآوری ، کار گروهی و ایده های سفر جمعی از آن خود کرده است . این شرکت بنیانگذار و مُبدع سفرهای گروهی ، جمعی و هم تراز با نگرش کلی به گردشگری بازنشستگان ( صندوق بازنشستگی کشوری ) بوده و در این راستا مفتخر است اعلام کند سالیان سال است در خدمت این گروه فرهیخته و با ارزش می باشد .

در حال حاضر گردشگری انبوه . گروهی به نوع دیگری در میان دست اندرکاران و مجریان این صنعت جا افتاده و در حال اجراست ، اما شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف با ابداع سفرهای جمعی توانسته بنیانگذار نوع جدیدی از سفر با تکیه و تأکید بر هم فرهنگی ، هم ترازی و هم خانوادگی بوده است .

بهبود خلیلی خمس مدیرعامل پرشین گلف در این نمایشگاه از فعالیت تک تک نیروها قدردانی و تشکر نمود .

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.