با ما تماس بگیرید

021-8682

غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان،رسالت دینی و اجتماعی پرشین گلف می باشد

غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان،رسالت دینی و اجتماعی پرشین گلف می باشد

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف ؛بهبود خلیلی خمس مدیر عامل این شرکت توجه به اوقات فراغت دانش آموزان در کانون خانواده ها را بعنوان نیاز ضروری فرهنگی یاد کرد و گفت ؛شرکت پرشین گلف به منظور هدفمند کردن ،غنی سازی و استفاده بهینه از تعطیلات تابستانی دانش آموزان در کنار خانواده ها اقدام به برگزاری تورهای یک روزه تفریحی شاد، شامل موزه گردی ،گیاه شناسی، گردشگری صنعتی و ... می کند.

خلیلی ضمن اشاره به اهداف مختلف تورها و درپی آن دستاوردهایی که می تواند نصیب آینده کشور سازد افزود؛ این شرکت با هدف اثر گذاری بر روی رهبران فکری آینده اقدام به برگزاری برنامه های آموزشی ،تفریحی و ورزشی در فضایی شاد و هیجان انگیز کرده است.

مدیر عامل پرشین گلف خاطر نشان کرد: توسعه غنی سازی اوقات فراغت به عنوان یک ضرورت ،در جهت بهره مندی دانش آموزان از فرصت های زمانی خود،نیاز به هم افزایی و مشارکت همه دستگاههای فرهنگی ،اجتماعی و تفریحی دارد، لذا شرکت خدمات مسافرت هوایی ،جهانگردی و زیارتی پرشین گلف برای انجام رسالت خود در مقابل آینده سازان کشور اقدام به برنامه ریزی تورهای یک روزه جهت آموزش و بالا بردن خلاقیت ، آشنایی با اماکن تاریخی ،آشنایی با آداب و رسوم و ... در کودکان و نوجوانان نموده است.

خلیلی در ادامه ضمن اشاره به ساختار فرهنگی  و سنتی خانواده های ایرانی افزود ؛محور برنامه های اردوهای خانوادگی در پرشین گلف به منظور تقویت روابط عاطفی و حاکمیت انس و الفت در بین خانواده ها در عصر دنیای اینترنت و فضای مجازی می باشد.

مدیر عامل پرشین گلف اظهار داشت: در سراسر دنیا وقتی که بحث فرهنگی ،پر کردن اوقات فراغت و جلوگیری از هدر رفتن زمان به وجود می آید روش های خاصی در پیش می گیرند و ما نیز با توجه به اهمیت خانواده ها به تربیت اصیل ایرانی در فضای شاد و معنوی،به این نکته تکیه کرده و سعی می کنیم با دخیل کردن مردم و خانواده ها، ظرفیت مشارکت اجتماعی در آموزش آینده سازان کشور را افزایش دهیم.

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.