با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار مدیرعامل پرشین گلف با همکاران مراکز استان ها

دیدار مدیرعامل پرشین گلف با همکاران  مراکز استان ها

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی پرشین گلف  همکاران  این شرکت در استان های مختلف با  حضور در سالن کنفرانس این شرکت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خود در زمینه اجرای تورهای بازنشستگان کشوری ،در یک گفتگوی صمیمی با بهبود خلیلی مدیر عامل پرشین گلف  به بیان نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

مدیر عامل پرشین گلف ضمن تاکید بر اهمیت تورهای بوم گردی، طبیعت گردی و طراحی سفرهای علمی  پژوهشی و گردشگری صنعتی (یکروزه) خواستار توجه بیشتر همکاران  این شرکت در استان ها به تورهای آزاد (داخلی و خارجی ) در مسیرهای  پر جاذبه و دارای اثر های باستانی دیدنی شدند.

خلیلی خمس در ادامه ؛ برقراری عدالت سفر را از اولویت برنامه های  آتی شرکت پرشین گلف بر شمردند و خالی بودن سبد بسته های گردشگری  اکثر استان های کشور را مورد انتقاد قرار دادند، ایشان برنامه ریزی سفر های مناسب و ارزان قیمت ،به استان های مختلف را از وظایف نمایندگی های پرشین گلف دانستند .

مدیر عامل پرشین گلف در پایان همکاران شرکت پرشین گلف را موظف به پاسخگویی به مشکلات نماینده ها، کانون ها و بازنشستگان محترم دانستند و آن را جزء تکالیف اداری این شرکت خواندند. همچنین ایشان ایجاد واحدی مجزا برای تورهای آزاد داخلی و خارجی و بازرایابی آن، با همکاری همکاران استان ها  را ضروری دانستند و خاطرنشان کردند بزودی با راه اندازی این واحد  تهیه و اجرای بسته های سیاستی ، ایجاد اشتغال زایی و ارز آوری با تمرکز بیشتری صورت پذیرد .

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.