با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری دهمین نمایشگاه صنعت گردشگردی و هتل داری در استان اصفهان

برگزاری دهمین نمایشگاه صنعت گردشگردی و هتل داری در استان اصفهان

دهمین نمایشگاه صنعت گردشگردی و هتل داری از ۲۹ خردادماه با رویکرد بوم گردی،کویرگردی و حفظ محیط زیست برگزار می شود.
به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی و زیارتی پرشین گُلف مراسم افتتاحیه دهمین دوره نمایشگاه صنعت گردشگری و هتل داری با حضور شهردار و استاندار اصفهان و سُفرای کشورهای تاجیکستان،ازبکستان،امارت متحده عربی و عمان و ترکیه با حمایت نمایندگی های وزارت امور خارجه در شهر اصفهان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان از ۲۹ خرداد ماه لغایت اول تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
رضا صادقیان مدیر روابط عمومی شرکت نمایشگاه های استان اصفهان با اشاره به متفاوت بودن این دوره گفت: دهمین نمایشگاه صنعت گردشگری با هدف ترویج فرهنگ بوم‌گردی،طبیعت گردی، روستاگردی ،باستان شناسی ، حفظ محیط زیست و حفظ گونه های حیوانی برگزار می گردد.
وی افزود : هدف ما با شعار حفظ محیط زیست و حفظ گونه های حیوانی این‌ مرز و بوم در راستای هدف سازمان میراث فرهنگی مبنی بر افزایش مسافرین ورودی به کشور و همچنین تعریف سفرهای متنوع و جذاب در بین اقشار مختلف مردم و در نهایت نهادینه کردن فرهنگ‌ انجام سفرهای ارزان قیمت می باشد. لذا در این نمایشگاه آشنایی و تشویق گردشگران داخلی و خارجی به سفر کردن با کمترین هزینه و استفاده از وسایط نقلیه کم آلاینده و حتی بدون آلاینده از جمله استفاده از دوچرخه در کانون توجه ما قرار دارد.
صادقیان ضمن اشاره به حضور هتل های زنجیره ای پارسیان و هتل های لاله و سایر مراکز اقامتی و برخی شرکت های خدمات مسافرتی گفت: امسال هتل داران در خصوص نحوه رستوران داری،طبخ فست فود، آشپزی مدرن و اداره کافی شاپ نیز فعالیت خواهند داشت.
به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بهبود خلیلی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره ضمن اشاره به ضرورت حضور در نمایشگاه ها به عنوان ویترین و بهترین مکان برای عرضه کالا و خدمات مورد نظر هر صنعت و همچنین برقراری تعاملات و ایجاد فضای همکاری های فی مابین فعالین اقتصادی گفت: متاسفانه به دلایل مختلف شرکت پرشین گُلف در نمایشگاه های گذشته حضور تاثیرگذاری نداشته است. لذا امسال به دنبال آن هستیم تا با حضور پر رنگ خود و برخی شرکت های خدمات مسافرتی همکار که نمایندگی شرکت در سطح کشور را در اختیار دارند در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم.
ایشان ضمن اشاره به این که باید از تمام فرصت ها برای خدمت به جامعه هدف خصوصاً بازنشستگان و موظفین معزز مشترک صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کنیم، گفت: هدف ما از حضور در این رویداد مهم صنعت گردشگری شناسایی مقاصد جدید گردشگری با رویکرد بوم گردی،طبیعت گردی و روستاگردی با در نظر گرفتن ذائقه گردشگران و علاقه مندان به انجام سفر است. لذا تلاش خواهیم کرد، ضمن آشنایی بیشتر با عرضه کنندگان مستقیم خدمات گردشگری، بسته های سفر ارزان قیمت و جذاب تولید و در بازار رقابتی پایدار صنعت گردشگری عرضه کنیم. لکن امیدواریم با این گونه اقدامات مثبت و اثر بخش انشاء الله در آینده ای نزدیک بتوانیم در حد توان خود به توسعه صنعت گردشگری کشور کمک کنیم.

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.