با ما تماس بگیرید

021-8682

حضور مدیر عامل شرکت پرشین گلف در جلسه هیات موسس مجمع عالی کانونهای بازنشستگان کشور

حضور مدیر عامل شرکت پرشین گلف در جلسه هیات موسس مجمع عالی کانونهای بازنشستگان کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده با حضور در جلسه هیات موسس مجمع عالی کانونهای بازنشستگان کشور بر افزایش کیفیت و کمیت تورهای گردشگری بازنشستگان عزیز و همکاری با کانون های سراسر کشور تاکید کرد.

مهدی امیر آبادی زاده با حضور در این جلسه ضمن پاسخگویی به اعضای محترم هیات موسس مجمع عالی کانون های بازنشستگان کشور از نزدیک پیشنهادات و نظرات این عزیزان را مورد بررسی قرار دادند و خاطر نشان کردند در سال گذشته بیشترین همکاری پرشین گلف با کانون های بازنشستگان سراسر کشور را در سال های اخیر شاهد بودیم و امیدواریم در سال آینده این روند ادامه یابد.

مدیر عامل پرشین گلف با اشاره به مشکلات و موانع موجود در بخش گردشگری کشور افزودند پرشین گلف با این وجود خدمات مطلوب و با کیفیت را به بازنشستگان ارائه میدهد و طبق نظر سنجی های به عمل آمده توانسته است رضایت صد درصدی بازنشستگان عزیز را کسب نماید.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر اعضای هیات موسس از مدیر عامل پرشین گلف، پویانفر نماینده استان اصفهان تغییرات بوجود آمده در پرشین گلف و به صفر رسیدن اعتراضات و شکایات بازنشستگان عزیز را کار ساز بودن مدیریت موفق این مجموعه دانستند و افزودند انصافا از سال گذشته که تغییر مدیریت در پرشین گلف صورت پذیرفت شاهد بالا رفتن کیفیت تور و سطح رضایتمندی بازنشستگان عزیز بودیم. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.