با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار صمیمی مدیرعامل پرشین گلف با کارکنان این شرکت

دیدار صمیمی مدیرعامل پرشین گلف با کارکنان این شرکت

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 96 مهدی امیر آبادی زاده با مدیران ،روسا و کارکنان این شرکت در نشستی صمیمانه دیدار و گفتکو کرد.

امیر آبادی زاده در ابتدای این دیدار ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به کارکنان این شرکت ، سال 96 را سالی پر بار و پر مشغله توصیف کردند و از تمامی پرسنل تقدیر و تشکر کردند.

ایشان در ادامه به ارائه گزارشی مختصر از اهم فعالیت های انجام شده جهت پیشرفت شرکت و پر کردن فضای خالی بوجود آمده پس از حذف در آمد GSA و مقابله با تعدیل نیرو پرداختند و افزودند با پیش بینی های انجام شده و رایزنی  با شرکت ها و سازمان های مختلف و با توجه به حضور شرکت های قدر در عرصه گردشگری توانستیم با افزایش تعداد نمایندگی های فروش به 6 نمایندگی، در آمد از دست رفته GSA را تا حدود زیادی جبران کرده و جان تازه ای به پرشین گلف ببخشیم.  

مدیر عامل پرشین گلف در بخش دیگری از سخنان خود به هدف اصلی شرکت پرشین گلف که جلب رضایت بازنشستگان عزیز است پرداختند و خاطرنشان کردند به لطف خدا و زحمات پرسنل  در سالی که گذشت سطح رضایت بازنشستگان به حد اکثر خود رسید و این بهترین عیدی و هدیه برای مدیریت و کارکنان این شرکت محسوب می شود.

امیر آبادی زاده به رضایت صد درصدی مدیران ، روسا و کارکنان شرکت از مدیریت مجموعه اشاره کردند و افزودند با تمام فشار ها و ناملایمات هرگز در بهبود معیشت پرسنل کوتاهی نکردیم و تا آنجایی که اختیارات به ما اجازه میداد از پرسنل زحمت کش که ستون ها و پایه های اصلی این شرکت هستندحمایت خود را نشان دادیم.

ایشان در پایان ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای کلیه پرسنل و خانواده های این عزیزان از ایشان خواستند همچون یکسال گذشته با روحیه ای جهادی به روند رو به رشد شرکت کمک کنند و در حفظ آرامش ودوری از حاشیه های فضای بیرون کوشا باشند.

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.