با ما تماس بگیرید

021-8682

تقدیر وتشکر مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء از مدیر عامل شرکت پرشین گلف

تقدیر وتشکر مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء از مدیر عامل شرکت پرشین گلف

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف در پی افزایش فروش و کیفیت ارائه خدمات به مشتریان مدیر عامل و معاونین شرکت حمل و نقل ریلی رجا با حضور در شرکت پرشین گلف ،ضمن گزینش این شرکت بعنوان مرکز فروش برتر از مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل این شرکت تقدیر وتشکر کردند.

مهدی امیر آبادی زاده ضمن خوش آمد گویی به مدیر عامل شرکت رجا وهیأت همراه توضیحاتی در مورد خدمات و بخش های مختلف شرکت ارائه نمودند و افزودند پرشین گلف بعنوان یکی از شرکتهای نامدار در زمینه خدمات مسافرتی است  که تمامی آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرتی این مجموعه را به خوبی می شناسند ،امروز به حول قوه الهی پس از سال ها پرشین گلف در حال خودنمایی در بازار گردشگری و پیشی گرفتن از رقبای خود است.

شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ،سازمان هلال احمر وبسیاری از شرکت های بزرگ و نامدار دیگر با اعتماد به این شرکت در حال همکاری با ما هستند و ما توانسته ایم از لحاظ خدمات گردشگری این مجموعه های بزرگ را تامین کنیم.

امیر آبادی زاده در ادامه به راههای همکاریهای متقابل با شرکت ریلی رجا اشاره کردند و افزودند با توجه به وسعت خدمات از قبیل تهیه بلیط های هوایی داخلی و خارجی تورهای داخلی و خارجی ،اخذ ویزا ،رزرو هتل در سراسر دنیا و .... شرکت حمل و نقل ریلی رجا آماده ارائه خدمات به مجموعه ریلی رجا هستیم.

محمد رجبی مدیر عامل شرکت رجا نیز ضمن تقدیر از فعالیت های سالم در زمینه گردشگری و خدمت شایسته به بازنشستگان عزیز افزود با توجه به شناخت کامل از شرکت پرشین گلف و خدمات این شرکت علاقمندیم ضمن بررسی های بیشتر در موارد مختلف گردشگری از توانایی های  این مجموعه بهره مند شویم.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.