با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری سیزدهمین جلسه شورای مدیران

برگزاری سیزدهمین جلسه شورای مدیران

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پرشین گلف برگزاری سیزدهمین جلسه شورای مدیران با حضور مدیرعامل این شرکت در دفتر گردشگری و فروش برگزار شد.

این جلسه که با سالروز انتصاب مهدی امیر آبادی زاده بعنوان مدیرعامل شرکت پرشین گلف تقارن یافته بود با حضور مدیران ،روسا وکارمندان بخش گردشگری و فروش و اهداء هدایایی به رسم یادبود و به پاس قدردانی از زحمات دلسوزانه ایشان در یک سال اخیر به ایشان، برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیران گردشگری ،مالی و اداری ضمن ارائه گزارشی از انجام  مصوبه های جلسه قبلی ، به نمایندگی از کارمندان بخش های خود مراتب تشکر و قدردانی صمیمانه را جهت جان بخشیدن دوباره یا به قول رئیس اجرایی تور تولد دوباره پرشین گلف توسط مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت را به ایشان ابراز داشته و تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در راستای دستیابی به اهداف عالیه این شرکت را از ایزد منان مسئلت نمودند.

در ادامه هریک از عزیزان به بیان دیدگاه های خود در یکسال گذشته پرداختند و رشد و جایگاه فعلی شرکت پرشین گلف را مرهون زحمات و تصمیمات مدبرانه مهدی امیر ابادی زاده دانستند.

مهدی امیر آبادی زاده نیز ضمن تقدیر و تشکر از ابراز احساسات کارکنان این شرکت خاطرنشان کردند اگر اتفاقات خوبی در این مجموعه رخ داده است ،اگر پیشرفتی حاصل شده است و امروز همه از آن خوشحالیم نتیجه زحمات شبانه روزی خود شماست ،نتیجه خدمت صادقانه و دعای خیر بازنشستگان عزیزاست که شما توانستید با رفتار مناسب و ارائه خدمات مطلوب رضایت صددرصدی این عزیزان را جلب نمایید.

امیر آبادی زاده در ادامه افزود خداوند را شاکرم که امروز شمارا خوشحال میبینم و از اینکه در جمع شما خانواده زحمت کش وتوانمند پرشین گلف هستم بر خود می بالم و این را بدانید هر قدمی که در این شرکت برداشته شد برای رفاه شما ،ارتقاء سطح شرکت و رضایت بازنشستگان عزیز بوده است و اینجانب از صمیم قلب تک تک شما را همانند برادران و خواهران خود دانسته و به شما عزیزان عشق می ورزم.

 

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

ن .ش 25 دی 1396 - 15:23

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند باده از جام تجلی صفاتم دادند
چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی آن شب قدر که این تازه براتم دادند
بعد از این روی من و آینه وصف جمال که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند
هاتف آن روز به من مژده این دولت داد که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند
این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند
همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود که ز بند غم ایام نجاتم دادند
خداراشاكرم كه پس از سالها ركود و ناراحتي درچنين روزي دعايمان رامستجاب كرد وروح وجاني دوباره به شركت پرشين گلف بخشيد . زنده باد نام پرشين گلف به مدير عاملي مهدي امير آبادي زاده

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.