با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری جلسه بررسی راه های همکاری با موسسه توانمندسازی کل نیروهای مسلح

برگزاری جلسه بررسی راه های همکاری با موسسه توانمندسازی کل نیروهای مسلح

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف جلسه بررسی راه های همکاری دوجانبه شرکت پرشین گلف با موسسه توانمندسازی کل نیروهای مسلح با حضور مدیران عامل و مدیران دو مجموعه برگزار گردید.

مهدی امیر آبادی زاده ضمن تشریح خدمات و دستاوردهای شرکت پرشین گلف در امر گردشگری و اجرای تورهای با کیفیت افزودند پرشین گلف در حال ارائه خدمات به شرکت های بزرگی مانند شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ،وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی وسازمان هلال احمر جمهوری اسلامی است و از لحاظ گستردگی خدمات می تواند نیاز هر شرکت و ارگانی را بر طرف نماید.

در ادامه داود کرمی  مدیر گردشگری شرکت پرشین گلف با ارائه آمار و ارقام به رشد فروش تور و بلیط این شرکت در یکسال اخیر اشاره کردند و افزودند شرکت پرشین گلف بعنوان یکی از شرکتهای  زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین شرکتهای خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی و زیارتی به شمار می رود.

در پایان  اصغر زارع نژاد مدیرعامل این موسسه و هیات همراه ایشان نسبت به همکاری با شرکت پرشین گلف ابراز علاقه کردند و در آینده ای نزدیک شاهد انعقاد تفاهم نامه و آغاز همکاری این دوشرکت خواهیم بود.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.