با ما تماس بگیرید

021-8682

گردشگری سلامت خدمتی جدید از پرشین گلف

گردشگری سلامت خدمتی جدید از پرشین گلف

مهدی امیر آبادی زاده در حاشیه  دیدار با دکتر سید محمد اکرمی رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از ارائه خدمات گردشگری سلامت و توریسم درمانی با مشارکت این مجتمع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده ظهر امروز در دیدار با سید محمد اکرمی انتصاب ایشان را بعنوان  رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران تبریک عرض کردند و برای ایشان موفقیت و خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد وشکوفایی ایران اسلامی آرزو کردند.

دکتر اکرمی در ابتدای این دیدار ضمن معرفی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به اهمیت توریسم درمانی و گردشگری سلامت اشاره کردند و افزودند با توجه به امکانات و بخش های متنوع درمانی ،هتل اختصاصی ،رستوران مجزا و ... کشورهای همسایه مانند عراق وبرخی از کشورهای همسایه ومسلمان استقبال خوبی از این مجتمع کرده اند اما برای گسترش این فعالیت مهم نیاز به همکاری با یک شرکت گردشگری معتبر و موفق احساس می شود.

اکرمی با اشاره به شناخت کافی از مدیر عامل شرکت پرشین گلف و موفقیت های ایشان در مجموعه های قبلی خاطرنشان کردند پرشین گلف بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های خدمات گردشگری کشور که وظیفه خدمت رسانی به جامعه معزز بازنشستگان کشوری را دارد با تجربیات ارزنده مدیر عامل متعهد و انقلابی و پرسنل با تجربه وکارآمد می تواند شریک تجاری خوبی برای این مجتمع باشد.

مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف ضمن اشاره به خدمات و اقدامات انجام شده پس از ورود ایشان به این شرکت آمادگی خودرا جهت هرنوع همکاری در زمینه گردشگری با این مجموعه اعلام کردند.

امیر آبادی زاده در ادامه ضمن اشاره به خدمت رسانی این شرکت به سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی و ایجاد کانتر فروش و استقرار نماینده در این سازمان افزودند پتانسیل بالای شرکت پرشین گلف در جذب توریسم،ارائه خدمات به کارکنان مجتمع دارویی درمانی وارائه خدمات به بازنشستگان عزیز کشوری و تعامل با دیگر سازمان ها و نهاد های در حال همکاری می تواند در روند پیشرفت هردو مجموعه مؤثر باشد.

مدیر عامل پرشین گلف به مشکلات اقامت  بازنشستگان شهرستانی و وبستگان این عزیزان جهت درمان های مداوم و طولانی اشاره کردند و افزودند یکی از نقاط قوت مجتمع دارویی درمانی هلال ایران داشتن هتلی با امکانات برابر با یک هتل 4ستاره تراز اول در کنار ارائه انواع خدمات درمانی از قبیل بیماری های چشمی،ناباروری،مشکلات پوستی،دهان و دندان و....است که کمک فراوانی به حل مشکلات  جامعه بازنشستگان عزیز کشوری ودیگر هموطنان در سایر شهرهای کشور می کند.

در پایان مدیر عامل شرکت پرشین گلف به بررسی و بازدید از قسمت های مختلف این مجموعه پرداختند.

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.