با ما تماس بگیرید

021-8682

افتتاح ششمین نمایندگی فروش پرشین گلف در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

افتتاح ششمین نمایندگی فروش پرشین گلف در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف ششمین نمایندگی فروش ، امروز با حضور مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل این شرکت در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی افتتاح شد.

با توجه به استراتژی جدید شرکت پرشین گلف مبنی بر گسترش خدمات فروش تور وبلیط ودر پی آن گسترش نمایندگیهای عرضه کننده این خدمات به سازمان ها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی ششمین نماینده این شرکت، این بار در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی مستقر شد.

مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف با اشاره به اهمیت افتتاح این نمایندگی در یکی از بزرگترین وزارتخانه های کشور ،افزودندبا توجه به کاهش در آمد ناشی از قطع شدن برخی از خدمات این شرکت مانند GSA نقش این نمایندگی ها را در افزایش در آمد این شرکت بسیار مهم و غیر قابل انکار دانست.

مدیر عامل پرشین گلف در حاشیه مراسم افتتاح این کانتر در مجموعه وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی به دشواری ایجاد یک نمایندگی فروش دراین وزارت خانه با وجود شرکت های بزرگ  که با تبلیغات گسترده و هزینه های هنگفت در بازار گردشگری حضوردارند اشاره کردند و افزودند با تلاش فراوان و چندین ماه پیگیری و البته با ارتقا کیفیت و گسترش خدمات و حمایت دوستان و مدیران دلسوز در مجموعه وزارت کار توانستیم رضایت این عزیزان را جلب و از امروز در خدمت ایشان باشیم.

در پایان مهدی امیر آبادی زاده با تقدیر و تشکر از مدیران ،روسا وکارکنان پرشین گلف وهمچنین مدیران و روسای دلسوز در وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی این اطمینان خاطر را به مسئولان این مجموعه دادند تا پرشین گلف باکیفیت ترین خدمات و بهترین قیمت را به کارکنان این مجموعه و خانواده های محترم این عزیزان ارائه خواهد کرد.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.