با ما تماس بگیرید

021-8682

تورهای اقساطی با شرایط ویژه خدمتی نوین از شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف

تورهای اقساطی با شرایط ویژه خدمتی نوین از شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پرشین گلف در پی استقبال گسترده بازنشستگان عزیز از تور های این شرکت و در خواست های فراوان این عزیزان مبنی بر ارائه راهکارهای مناسب جهت استفاده بیشتر از تورها ، مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل پرشین گلف از راه اندازی تورهای اقساطی و خارج از سهمیه بازنشستگان عزیز با شرایط ویژه و کارمزد پایین خبر داد.

امیر آبادی زاده با اشاره به تنوع بالای تورهای شرکت پرشین گلف در شهرهای مختلف کشور افزودند بازنشستگان عزیز می توانند در صورت تمایل و بدون محدودیت از تمام شهر های ایران دیدن کنند و هزینه سفر خود را طی شش ماه به این شرکت پرداخت نمایند.

نکته مهم و حائز اهمیت دیگر این طرح عدم محدودیت ثبت نام  نفرات در تور است که این عزیزان می توانند تمام اعضای خانواده و دوستان و آشنایان را ثبت نام و از این تسهیلات استفاده نمایند.

مدیر عامل پرشین گلف با اشاره به کیفیت مناسب هتل های طرف قرارداد در قبال هزینه ای مقرون به صرفه و پرداخت اقساطی مبلغ آن ، این طرح را فرصت مناسبی برای بازنشستگان و خانواده های این عزیزان جهت بهره مندی از خدمات تور این شرکت دانستند و ابراز امیدواری کردند استقبال خوبی از این طرح شود.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.