با ما تماس بگیرید

021-8682

تاکید دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی به جدیت در گسترش طرح های گردشگری سالمندی

تاکید دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی به جدیت در گسترش طرح های گردشگری سالمندی

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف به نقل از اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری علي ربيعي، در مراسم قرعه کشي وام ضروري بازنشستگان کشوري با اشاره به تخصيص ۲۸۰۰ ميليارد تومان اعتبار ويژه براي افزايش پلکاني حقوق بازنشستگان کشوري در دو سال اخير، گفت: افزايش حداقل حقوق و اجراي طرح افزايش پلکاني که يکي از سياست هاي موفق دولت در سال هاي اخير بوده است، در سال ۹۷ نيز ادامه خواهد داشت. با توجه به برگزاري جلسات بودجه اي دولت، اميدواريم براي سال آينده اعتبار بيشتري براي اين بخش از دولت دريافت کنيم.

ربيعي با اشاره به پرداخت وام ضروري به ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوري گفت: گردشگري سالمندي به طور جدي در حال پيگيري است؛ به ويژه آنکه هواپيمايي آسمان و شرکت قطارهاي مسافربري رجا متعلق به زيرمجموعه هاي وزارت کار است و هتل هايي نيز در زيرمجموعه وزارت خانه است که مي توان در اين بخش از آن استفاده کرد.

همچنین سرپرست صندوق بازنشستگي کشوري در این مراسم  گفت: تلاش اين صندوق، ارتقا رفاه اقتصادي و اجتماعي، رعايت حقوق شهروندي و حقوق مدني بازنشستگان است تا فارغ از هرگونه دغدغه مادي در اين دوران از زندگي، به دنبال علايق خود بروند.

ابراهيم صادقي فر در مراسم «قرعه کشي ۱۲۰۰ ميليارد تومان وام ضروري به بازنشستگان کشوري» در تهران، افزود: در دولت يازدهم بسياري از ضعف هاي گذشته در حوزه بازنشستگي و سالمندي از جمله کاهش حقوق بازنشستگان و فاصله آن با نرخ تورم، از سوي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و دولت پيگيري و تا حدودي بهبود يافته است.

به گفته مديرکل امور فرهنگي و اجتماعي صندوق بازنشستگي کشوري بيش از ۶۲۳ هزار نفردر این طرح ثبت نام کرده اندکه از اين تعداد به ۳۰۰ هزار نفر از بازنشستگان و موظفين صندوق، وام چهار ميليون توماني با کارمزد چهار درصد اعطا مي شود و افرادي که تاکنون وام نگرفته اند در اولويت پرداخت هستند.
عباس رشيدي با اشاره به يک ميليون و ۳۰۰ هزار نفر مشترک، حقوق بگير و وظيفه بگير صندوق بازنشستگي کشوري افزود: تا ۱۰ روز آينده دو مرحله اول و دوم تسهيلات پرداخت مي شود و مابقي آن در هر ماه يک مرحله پرداخت مي شود.

 

نتایج وام ضروری سال ۹۶ بازنشستگان کشوری بر روی سایت صندوق به آدرس Www.cspf.ir  قرار گرفت

 

دسته ها: اخبار داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.