با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار مدیرعامل پرشین گلف با دکتر مرتضی حاجی مدیر عامل موسسه فرهنگی ،مطبوعاتی همشهری

دیدار مدیرعامل پرشین گلف با  دکتر مرتضی حاجی مدیر عامل موسسه فرهنگی ،مطبوعاتی همشهری

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده عصر امروز در دیدار با دکتر مرتضی حاجی مدیر عامل موسسه فرهنگی و مطبوعاتی همشهری از ارایه انواع خدمات گردشگری به این مجموعه خبر داد.

امیر آبادی زاده با تشریح اهم فعالیت های پرشین گلف در بخش های مختلف گردشگری ،فروش بلیط های داخلی و خارجی هواپیما ، اجرای تورهای بازنشستگان کشوری ،تورهای آزاد داخلی وخارجی ،فروش بلیط قطار ، اخذ ویزا و.... به ظرفیت و پتانسیل بالای این مجموعه جهت ارایه خدمات مطلوب و شایسته گردشگری به قشر فرهیخته و زحمت کشان عرصه خبر و اطلاع رسانی در موسسه همشهری اشاره کردند و افزودند؛ پرشین گلف افتخار همکاری با شرکت های بزرگی مانند بانک مسکن ،سازمان هلال احمر، شهرداری تهران ،شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران وبسیاری از شرکت های بزرگ دیگر رادارد و باعث افتخار است که بتوانیم با مجموعه همشهری نیز همکاری داشته باشیم.

دکتر حاجی مدیر عامل روزنامه همشهری نیز با تقدیر از حرکت ارزشمند مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت پرشین گلف در جهت هم افزایی با شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی و اشاعه فرهنگ همکاری و تلاش در جهت پویایی مجموعه تحت اختیار، ایشان را الگویی برای مدیران جوان سطح اول کشور دانستند و با استقبال از این طرح برای مجموعه شرکت پرشین گلف آرزوی موفقیت کردند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.