با ما تماس بگیرید

021-8682

گفتگوی مدیر عامل پرشین گلف با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر کانون بازنشستگان استان کرمانشاه

گفتگوی مدیر عامل پرشین گلف با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر کانون بازنشستگان استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پرشین گلف مهدی امیرآبادی زاده طی گفتگوی تلفنی با مدیر صندوق بازنشستگی ومدیر کانون بازنشستگان  استان کرمانشاه ضمن همدردی با حادثه دیدگان زلزله اخیر در این استان، بر ضرورت همدلی و استفاده از همه ظرفیت ها جهت بالا بردن روحیه این عزیزان تاکید کردند.

امیرآبادی زاده ضمن اشاره به حماسه مردمی و کمک رسانی بی نظیر دستگاه های مختلف و فراهم نمودن نیازهای نقدی و غیر نقدی به هموطنان عزیز  افزودند شرکت پرشین گلف نیز تدابیری را در راستای چند برابر شدن سهمیه سفر بازنشستگان این استان به شهر های مختلف اندیشیده است.

بازنشستگان عزیز کشوری استان کرمانشاه می توانند با مراجعه به کانون و صندوق بازنشستگی وسایر نمایندگان پرشین گلف در  این استان نسبت به ثبت نام در مسیر های در نظر گرفته شده اقدام نمایند.

جلیل رحیمی صدر رئیس صندوق بازنشستگی وفریدون منصوری مدیر کانون بازنشستگان استان کرمانشاه نیز از کمک های صورت گرفته از طریق شرکت پرشین گلف و تسهیلات در نظر گرفته شده جهت رفاه حال بازنشستگان این استان تقدیر و تشکر کردند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مرتضی ناصری 02 آذر 1396 - 00:11

سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم شرکت پرشین گلف جناب آقای دکتر امیرآبادی که بعنوان یک مدیر جوان و توانمند با اشراف کامل بر مسائل روز و نیاز جامعه بازنشستگان توانسته این بخش رو مورد توجه بیشتری قرار دهد،انشالله این مدیریت الگویی باشد برای مدیران اجرایی جوان

اکبری 01 آذر 1396 - 22:42

با سلام خدمت عزیزان دل اینجانب به نوبه ی خود تقدیر وتشکر میکنم از مدیرعامل محترم پرشین گلف که با عزیزان ما همدلی و همدردی نمودند انشالله سلامت و تندرست باشند

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.