با ما تماس بگیرید

021-8682

دیدار مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیر کل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری

دیدار مدیرعامل شرکت پرشین گلف با مدیر کل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش روابط عمومی واموربین المل شرکت پرشین گلف مهدی امیرآبادی زاده با حضور در دفتر عباس رشیدی مدیرکل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با ایشان دیدار و در مورد مسائل مختلف گفتگو کردند.

عباس رشیدی مدیر کل فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به نظرسنجی های انجام شده رضایتمندی بازنشستگان را خوب و قابل قبول تو صیف کردند و افزودند؛تلاش های انجام شده از طرف شرکت پرشین گلف در راستای سیاست های صندوق بازنشستگی کشوری و بالا بردن سطح رضایتمندی  شایسته تقدیر وتشکر است.

مهدی امیرآبادی زاده ضمن تبریک انتصاب مهندس سلیمانی بعنوان قائم مقام مدیرکل فرهنگی صندوق حضور ایشان در این مجموعه  را مثبت دانستند و افزودندبدون شک پیگیری ها ومساعدت  ایشان به روند رو به رشد شرکت پرشین گلف کمک خواهد کرد.

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

احمد شهاب حسین آبادی 08 آبان 1396 - 15:04

با سلام وخسته نباشی به جنانب آقای امیرآبادی "که با تلاش وپشتکارتان که همواره یاور شرکت پرشین وبازنشستگان بوده وهستید .به نظر بنده این گونه جلسات باعث یک دلی وهمدلی بیشتر بین مدیر عامل ومدیر کل امور فرهنگی می شود ومشکلات وموانع رابه راحتی می توان حل کرد. ممنوم که همواره درکنار ما هستید .

بهزاد 08 آبان 1396 - 14:45

با تشکر از زحمات بی شایبه مدیر عامل محترم شرکت که همواره با پیگیری های انجام شده از سوی ایشان زمینه راحتی و سهولت کار را برای همکارن شرکت فراهم می نمایند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.